Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan sikerult megbarátkozzat...

Hogyan sikerult megbarátkozzatok a szules utan megvaltozott testetekkel?

Figyelt kérdés

En lassan 10 eve szultem egy gyereket , 31 eves koromban .

Meg mindig nem tudtam elfogadni a valtozasokat , habar sok minden jött helyre , de megsem könnyu, peldaul a hasam nem a regi meg , igaz meg van fogynivalóm. Császárral szültem.

Kivancsi vagyok ti hogy érzitek magatokat , elsösorban azok valaszat varom, akiknek problemaik voltak ilyen téren



2017. ápr. 14. 17:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy, depis lettem. Tegnap is azt mondta a párom mikor öltöztem, hogy mi van megint terhes vagy, hogy ekkora a hasad, meg mindig megemlíti azt is hogy öreg vagyok már, 27 éves vagyok egyébként. 175cm és 68kg.
2017. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
58%

hát én 3 éve szültem a nagylányom, és fél éve a húgát...20 kg felett híztam, de majdnem az első év végéig leadtam mindent a nagylányomnál, és most a kicsivel is már csak 5 kg van rajtam...úgyhogy a túlsúly engem nem aggaszt. a hasam kicsit csíkos, és a bőr lóg rajta, nem vészesen, de lapos hasam nyilván már sose lesz, annyira nem gáz, hogy kés alá feküdjek miatta. A mellem is megereszkedett, de ez melltartóban ugye nem látszik..

én elfogadom magam így, hiszen inkább vagyok heges, anyapocakos, mint hegtelen, 40 éves szingli bombázó :)

2017. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
42%
Elso nagyon paraszt a ferjed mar ne is haragudj. Kerdezo ez van,aki szul annak el kell fogadni a velejaro dolgokat es a kovetkezmenyeket is. Aki meg ezeket keptelen az ne szuljon es problema megoldva. Az en unokahugom 20eves es katasztrofalisan nez ki ket gyerek utan. En 23vagyok,de eszem agaban sincs szulni,pedig en alaobol vekony alkat vagyok ,de kosz akkorse.
2017. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
76%
1: a párod tajgetosz, ugye tudod?
2017. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
38%
Csak azt fogadom el nehezen, hogy nem olyan lapos a hasam, mint volt. Nem is vészes egyébként, csak engem idegesít. A mellem még egy külön történet lesz, még szoptatok, úgyhogy az csak később fog kiderülni, mi lett belőle. Összességében mondjuk annyira nem érzem magam gáznak, szépen visszafogytam, kimondottan vékony vagyok, a striákat megúsztam, kötényhasam nincs. Csak már nem olyan feszes a hasam és a mellem, mint korábban. Vigasztal a gondolat, hogy az idő múlásával amúgy is ez lett volna, csak 10-15 évvel később... Szintén császár, nyáron lesz 2 éves a lányom, 29 éves vagyok.
2017. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
76%
1-es, a párod szeret is téged vagy csak megtöm időnként és moshatod a gatyáit??
2017. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%
Utolso,na meg csinalt/csinal neki par kol'kot:D
2017. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
85%

Első! Azért mondja, mert megteheti, hiszen tűröd. :( szomorú.


Nekem sem a régi, császár után pedig mindent megtettem, de az orvosom is mondta, hogy legalább megpróbáltam, pedig ő szólt előre, hogy sosem lesz olyan lapos, mint előtte. 6 éve született a lányom. +3 kg maradt rajtam azóta is, és szélesebb maradt a csípőm. Már nem érdekel. Nem fogom leélni úgy az életem, hogy ez miatt depizek. :)

2017. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
32%
4 hónapja szültem, és éppen a héten tudott rábeszélni az orvosra az anyukám és a párom. 4 kiló plusz van rajtam 62 kiló vagyok, de ez a hasamon maradt. Mindenki azt mondja nagy esélyekkel indulok, az edzőm is biztat, de én látom hogy soha meg sem fogja közelíteni a hasam azt amilyen volt és engem ez zavar, nagyon is. Na meg persze az is, hogy egyszerűen nem tudom magam elfogadni. Mondhat a párom, amit akar (szegény), de egyszerűen olyan mintha szánalomból mondaná, tudom hogy már nem olyan vagyok mint előtte. Csúnyának látom magam. Nem kövérnek, nem vagyok anorexiás, hanem csúnyának a szülés óta. Pedig még csak nem is császárral szültem. Úgy érzem soha nem lesz jobb, nem érzem magam jó anyának és nőnek. Már én is látom, hogy jobb lesz, ha lát egy szakember, mert van hogy éjszakákat sírok át emiatt, hogy ezen nem tudok változtatni. Soha nem volt gondom a súlyommal, talán ezért visel meg ennyire, vagy nem tudom. Sose hittem, hogy így telnek majd a napjaim a szülés után, mikor anya lettem :(
2017. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
49%

Az utolso valaszolo se semmi.


En a harmadik gyereket nyolc eve szultem. Par honap mulva ujra 53 kg voltam. Osszesen 10 kg jott ram. Nem erzem, hogy barmikor is depis lettem volna a kinezetem miatt.

Bar engem a ferjem soha nem bantott a kulsom miatt.

41/N.

2017. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!