Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem eszek össze vissza...

Ha nem eszek össze vissza akkor is sokat fogok hízni terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Most vagyok olyan 165 centi és 65 kiló

Annyira kétségbe vagyok esve.

Édességet nem szoktam enni még semmi hülyeséget nem eszek csak itthon ami van mégis 65 vagyok.


De most terhesen úgy fogom csinálni hogy normálisan fogok étkezni hogy ne sokat hiuuak.

Reggel délben meg este hatkor vacsi.

Napközben meg gyümölcsök de semmi édesség semmi hulyeseg

Így is sokat fogok hízni?


2017. máj. 25. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hat terhesseg alatt atalakul a test, de a genetika itt is fontos tenyezo. Es hat ki tudja mikor mit fogsz kivanni :) Mindenesetre lehet esszel, en 26 hetes vagyok es 2 kilot hiztam! Elsonel mar 8 plusznal tartottam akkor de most elso par honapban sokat hanytam es sokmindent nem tudtam megenni.
2017. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy mindenki sokat hízik terhesség alatt? Egyáltalán nem törvényszerű!

(Én pl 6kg-ot híztam úgy, hogy terhesség alatt is nagyon sok édességet ettem... (ebből csak a baba volt 3320g))

2017. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megkivanni megfogok sokmindent de ellenalok 😂😂😂😂😁😁😁 amuhyse vagyok az a kivanos
2017. máj. 25. 21:06
 4/12 anonim ***** válasza:
A mozgásra is érdemes figyelni, terhességtől függetlenül.
2017. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hat ezt nem tudhatod mennyire leszel kivanos :) Es azt sem, ellen tudsz-e majd allni.
2017. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem. Én a 35. hétig nem egészen 6 kilót kilót híztam, ez kevésnek számít. Pedig nem diétáztam, sőt, muszáj +1 étkezés (méghozzá pont lefekvés előtt), mert amíg ellenálltam, iszonyú éhes voltam, és nem tudtam aludni. Vagy órákig forgolódtam, vagy felébredtem 3 körül, és akkor kellett ennem. Ha eszem egy keveset még 9 körül, minden oké.

És szoktam enni péksütiket is. :)


Sajnos terhesen nem mindig működik az elhatározás, én az első 12 hétben csak édeset tudtam enni szinte (édes kajákat, nem csokit meg cukrot), és még örültem, hogy ezeket meg bírom enni és bent is marad. :) De ekkor egy dekát se híztam.

2017. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy terhességi súly kalkulátor. Mivel most nem vagy kifejezetten kövér, ezért a terhesség alatt nem lenne ajánlott nagyon szigorú (erősen kalóriaszegény) diétát tartanod. Alap, hogy mindenki máshogy viselkedik kicsit, van aki sokat felszed, de könnyen leadja, akár rögtön szülés után, akár a szoptatással, van aki pont a szoptatástól hízik aztán, pedig addig semmi nem volt... A lényeg az, hogy a babától ne tagadj meg semmit (ésszerű határokon belül), ez az időszak nem a bikini alakodról szól.
2017. máj. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy terveztem, hogy a baba előtt leadok pár kilót, de hamarabb összejött, mint gondoltam. Így egy kis plusz súllyal kezdtem. 180cm vagyok, 87 kióval kezdtem a terhességet. Most tartok 19+4 hétnél, és eddig 1,5 kilót híztam. Pedig nem diétázom. Általában többször eszem keveset, és sokat sétálok. Nem törvényszerű a hízás. 😊
2017. máj. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Peksuti, jégkrém , csoki is simán megy. Ha megkívánom nem sanyargatom magam. :)

2017. máj. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyukam pl kevesebb kilo volt szules utan, mint terhesseg elott. Mondjuk meg is szenvedett vele szegenykem, vegig hanyta a 9 honapot. :D
2017. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!