Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem eszek össze vissza...

Ha nem eszek össze vissza akkor is sokat fogok hízni terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Most vagyok olyan 165 centi és 65 kiló

Annyira kétségbe vagyok esve.

Édességet nem szoktam enni még semmi hülyeséget nem eszek csak itthon ami van mégis 65 vagyok.


De most terhesen úgy fogom csinálni hogy normálisan fogok étkezni hogy ne sokat hiuuak.

Reggel délben meg este hatkor vacsi.

Napközben meg gyümölcsök de semmi édesség semmi hulyeseg

Így is sokat fogok hízni?


2017. máj. 25. 21:01
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én például 7 kilót hiztam terhesség alatt,pedig folyamatosan kivántam az édességet még éjszaka is ettem,mert ha nem,nem tudtam visszaaludni ebből 3 és fél kiló volt a babám,szerintem a genetika is sokat számít
2017. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok 😊 Elsoterhessegnel 9 kg plusszal mentem szulni.Pedig KFC meg Burger King volt a mindenem.... a king size meg a csaladi adag...nagyon durva voltam 😂 57 kgval kezdtem a terhesseget es 165 cm vagyok.Most a masodik babot varjuk 7 hetes vagyok most 55 kgrol indultam -1 kg... es kb csak a jegkremet es muzlit tejjel tudom megenni mastol undorodok.
2017. máj. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!