Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elveteltem es ujra terhes...

Elveteltem es ujra terhes vagyok, de?

Figyelt kérdés

De nem kaptam még meg az Anti D injekciót. Csak tegnap derült ki, h kell es szerdan kapom meg.

Gondor fog ez okozni h keson kapom meg?

Koszonom


2017. máj. 26. 14:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ha nem kap anti-D t az anya akkor elvetél.


azért nem egészen...

2017. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

persze nem mindig és nem egészen , csak nem volt időm ,kifejteni. dolgozom.

az a veszélyes ha ellenanyagot termel az anya mert azzal mérgezi a magzatot igy figyelni kell az ellenanyagszűrést.:)

2017. máj. 26. 18:11
 13/15 A kérdező kommentje:
közben vki írt ki hasonlót és vele beszélgetek , végül mindent értek azt hiszem
2017. máj. 26. 18:11
 14/15 anonim ***** válasza:
44%

Értem. Köszönöm. Hallottam már róla de nem tudtam hogy ez a neve illetve hogy pontosabban mire vonatkozik.

Remélem minden rendben lesz veletek s nem fog ártani a babának.

Majd még írj

2017. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az ellenanyagot folyamatosan nézik a terhesség során. Általában az Rh+ vércsoportú nőknél trimeszterenként egyszer, de az Rh negativos nőknél havonta minimum. Mivel bármikor termelhet ellenanyagot ellene a szervezet. Az hogy most nem termel a papírod szerint lehet hogy most fog. Ezt sajnos nem tudhatod. Az a vétvétel a pillanatnyi állapotot nézi éppen. Ezért adják rögtön még vérvétel nélkül. Mivel ha vért vesznek és kimutatja hogy abba a pillanatba nem termel a szervezeted nem kapsz és lehet hogy pár nap múlva elkezdi termelni az ellenanyagot és kilöki a magzatot a szervezeted. 1. voltam.
2017. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!