Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg tönkretettem a gyerekn...

Tényleg tönkretettem a gyereknapját?

Figyelt kérdés
3 éves kisfiam nagyon szeretett volna egy kis szirénázó rendőrautót amit gyereknapra megvettem neki. Ahogy hazaértem elkezdtem főzni, a szatyrot letettem az előszobában, és ottfelejtettem. :( A férjemmel a játszón voltak, amikor hazaértek az volt az első, hogy a fiam kiszúrta a szatyrot, és benne a rendőrautót. Kimondhatatlanul örült. A férjem viszont nagyon mérges rám, hogy hogy lehetek ennyire figyelmetlen, és elszúrtam a gyereknapot :(. Nagyon bánt, de úgy gondolom hogy mivel nem szülinap vagy karácsony, és ma is épp úgy örül mintha holnap kapta volna nem olyan eget verő hiba. Szerintetek?
2017. máj. 27. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Tönkretetted, de nem a gyerek, hanem a férjed számára. Szerintem a gyereknek tök mindegy. Mondjuk én megértem a férjed, én se örülnék a helyében.
2017. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ahol ma is vannak gyereknapi programok kész propaganda szemetek.. Szegény gyerek nehogy 2 nap is jól érezze magát, holnap gondolom mentek ide-oda , férjed rettentő gyerekes.
2017. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem semmit nem tettél tönkre.
2017. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Számomra is a bolhából elefánt esete... Mondjuk az én férjeméknél is az a szokás, hogy szülinapot is csak a napján lehet ünnepelni, az nem számít, ha munkanap van, a család fele nem ér haza, túlóra, akármi, fáradt, nincs kedve átmenni. Nem lehet az előző vagy következő hétvégén megtartani, mikor mindenki kipihenten élvezhetné. Ezt a hozzáállást én nem fogom megérteni soha, de náluk ez megváltoztathatatlan. Még oltári családi cirkuszt is képes lenne rendezni pl. anyós, ha nem úgy lenne.

Egyszóval szerintem nem tetted tönkre a gyereknapot. Az a lényeg, hogy a gyerek hogy érzi magát. Olyan történt ami miatt elkeseredett? Nem. Hát akkor mi van?!?

2017. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
hülyeség, hogy elrontottad, nem ezen múlik. Egyébként lehet mondani a gyereknek, hogy milyen ügyes kis rendőrnyomozó holnap akartuk oda adni de ő már ma kinyomozta az ajándékot. :-)
2017. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

A ferjed hibbant, mar bocs!

A gyereknek olyan mindegy, lenyeg, hogy orult !

2017. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

A gyereknek fogalma nincs milyen nap van.

Nálunk is egész hétvégén gyereknapi programok vannak a városban. A boldogságból sosem elég.

Az lenne a baj, ha öröm helyett bánat éri.

A férjed szégyellhetné magát hogy ilyen hangyaszrnyi dolgokon veszekszik meg csinál lelkiismeret furdalást.

2017. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Én meg legtöbbször ki sem birom, hogy napokig dugdossam a gyermek ajándékát es ne adjam át.

A konkrét nap tényleg nem sokat jelent.

Pl nalunk a szulinap is ugy van tartva ahogy ráérnek a rokonok. Igy pl mamiék ajándékát hamarabb kapja (szulinap előtti hétvégén tortával)de pl a bölcsiben sem aznap tudták tartani a szulinapját amikor van. MéGIS irto nagy öröm volt neki minden aproság is



A gyernekek még nem számito rosszakarok, hogy ha vmit nem aznap kap amikor kéne akkor ne lenne boldog. Ha a ferjed ilyen, es pl nem lenne képes bárminek másnap is örülni, akkor eléggé kivénhedt, röghöz kötött, rugalmatlan, kiégett ember lehet. (Nem jut eszembe a legjobb szo. Szoval akik már nem tudnak semminek őszintén örülni az életben tipus es ezt vetiti ki a gyerekre)

2017. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Gyerekes...


A férjed hogy máshogy gondolta a gyereknapot?

2017. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
A férjed egy hülye. A gyerek még fel sem fogja, mi a gyereknap. Azzal tetted volna tönkre a gyereknapot, ha nem veszed meg azt a vackot, bár szerintem ilyen kis gyerek még azt sem fogta volna fel, de mindegy.
2017. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!