Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok megvető pillantásoka...

Szoktatok megvető pillantásokat, esetleg beszólásokat kapni, ha nyilvánosan hisztizik, üvölt a gyerek? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

Persze! Pont letojom....

Egyszer szólt be egy nő h " igazán megnyugtathatnám a picit" én csak közöltem fapofával, h most tanulja megnyugtatni önmagát!

De egyébkén nem szólt még más. Csak néznek mint a véreskésre :)

2017. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
mi falun lakunk, tehát ismernek minket. ha a fiam elkezd hisztizni, akkor a boltos még segít is elterelni a figyelmét. nem rég volt egy olyan hogy voltunk a pékségbe, ebéd előtti séta, és akart a fiam valamit, kiflit, pogácsát...stb, szoktam is neki venni de ebéd előtt természetesen nem tettem. ekkor egy idős bácsi mondta hogy jaj mért nem, vegyek már neki, szegény gyerek had egyen, én erre udvariasan mondtam hogy majd otthon az ebédet. kellenek a szabályok...stb. és kész. nem foglalkoztam vele.
2017. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem, hogy ki hogy néz, mert a gyereket igyekszem megnyugtatni. Beszólás még sosem volt, ronda pillantás lehet igen, csak nem vetem észre.
2017. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Én nem tudok érdemben hozzászólni , még nincs gyerekem, de szeretném majd később megnézni ezt a kérdést.
2018. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%
*jaj,bocsi,azt vágom,hogy nem minden gyerek ilyesmi;csak ezt elfelejtettem leírni az előbb.
2018. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!