Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek miert viszonyul...

Szerintetek miert viszonyul ilyen furcsan a ferjem a kis babankhoz?

Figyelt kérdés
A ferjem nagyon keveset foglalkozik a kisbabankal. A kifogas nalla az mindig hogy faradt. Meg,ertem en valahol de akkor is itt a kis fiunk akit kozossen akartunk. Segitsegem nincs a ferjem se segit igy gyakorlatilag egesz nap csak a gyerek,korul forog minden ki mozdulni se birok. Erdekes szamomra ez az o felfogasa mivel nem elso gyereke van mar egy gyereke az elozo kapcsolatabol. Szoval ezzel azt akarom,mondani hogy nem ugy van hogy nincs tapasztalata a gyerekek teren. Pelenkazni se pelenkaz azt mondta,neki az meg alazo. Es ne is kerjem mert nem csinalja. Ha sir a gyerek nekem kell,meg nyuktatni foglalkozni vele olyan mintha ot nem is erdekelne. Csak a sajat dolgaival van elfoglalva. Ugy viselkedik mintha nem is szuletett volna egy gyerekunk. Arra lennek kivancsi hogy a leirtak alapjan,szerintetek miert viszonyul igy,a ferjem a kis,babankhoz. Illetve hogy ti mit tennetek a helyembe.
2017. jún. 13. 16:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt elég bizonyíték,hogy az első gyerekére is sz.rik? Tudtad kinek szülsz,akkor min lepődsz meg?!

Én nem tudtam kinek szülök,mikor bebizonyosodott,hogy olyan,mint a te férjed,otthagytam. Azóta férfit találtam,aki tudja mi a család,még csak kérnem se kell semmire. Kel a nagyhoz,a közös kicsihez is,ha kell. Oviba viszi,hozza a nagyot ha kell...

2017. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
A furetesben abban szokott segiteni igen.
2017. jún. 13. 19:12
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ez igy igaz.
2017. jún. 13. 19:12
 14/20 jafnrétti ***** válasza:
100%
Hát bocs, de nekem ez elfogadhatatlan lenne. Mi az, hogy neki a pelenkázás MEGALÁZÓ??? Egy baba bizony bekakil, bepisil, és nem lehet bennehagyni a kakában. Senki nem azért cserél pelenkát, mert az annyira jó buli, vagy mert az olyan guszta, hanem mert KELL. Nekem ilyennel jönne a férjem, hogy ő nem cserél pelenkát, mert az megalázó, hát elgondolkodnék, hogy miféle emberrel álltam össze.
2017. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt a hiedelmet, hogy egy férfi nem tud mit kezdeni egy picivel, csak onnantól, hogy beszél. Szerintem ez hülyeség. A párom az első pillanattól Apuka, aki pelenkáz, fürdet, öltöztet, ringat és énekel neki, és amikor tápszert kapott a babánk cumisüvegből, akkor etetett, büfiztetett is. Jó, a kakis pelus tényleg nem a kedvence, de ha egyedül van a kislányunkkal akkor kicseréli.

Már terhesség alatt is elkisért orvoshoz, naponta figyelmeztetett a vitamin szedésre, mert én hajlamos voltam elfelejteni, sőt, nem egyszer az ő dereka is fájt, ott ahol nekem is. Most 10 hónapos a babánk és kölcsönösen szerelmesek egymásba.

Pedig, hogy egészen őszinte legyek nem tervezett baba.

Nem azért írtam ezt, hogy még rosszabbul érezd magad, csak hogy tudd, hogy van ilyen is.


A fáradtság nem igazi indok a párodtól, inkább csak kifogás. Hogy mit tennék a helyedben? inkább csinálnám egyedül, mint a pároddal, nem tudnám elnézni ezt a lesz@romságot és önzőséget minden nap, már fél éve. Én választás elé állítanám, döntse el, hogy marad egyedül, vagy velünk, de akkor apja legyen a kicsinek és társam nekem, de ezt így nem folytatnám.

2017. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"ezt a hiedelmet, hogy egy férfi nem tud mit kezdeni egy picivel"

Ebből csak kettő nem stimmel: a "hiedelem" és a "nem tud".

Arról volt szó, hogy SOK férfi (nem mind) ROSSZUL birkózik meg ezzel a feladattal.

Persze mindent lehet, csak erőltetni nem jó, mert akkor aztán megszeretni nem fogja, az biztos.

A nőkre szokták azt mondani, hogy ügyesek, meg jó szervezők... hát... ez is nyilván csak a többségre igaz.

2017. jún. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem álltam volna össze egy ilyen hímsoviniszta herével.

Ha így gondolkodik, akkor minek kellett neki a gyerek? Dísznek?

Az én férjem, ha ilyet kijelentene, megmutatnám hogy merre van az ajtó, lehet távozni. Nem kellene még egy óriáscsecsemő is, aki nem képes otthon összetakarítani és ellátni a saját gyerekét. Pfujj. Undormányos férfiak vannak.

2017. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Minek szültél egy olyan mebernek, aki szarik a gyerekére?


TUDTAD, hogy ilyen, mert láttad, hogy bánik a másikkal. Megérdemled, cak persze a szülei ostobaságát megint a gyerek szívja meg.

2017. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Pontosan. Most már ne sírj ezen, mert TUDTAD mit vállalsz. TUDTAD, hogy nem foglalkozik az elő gyerekkel sem, akkor miből gondoltad, hogy ezzel majd fog? Nagyon jól tudtad, hogy egyedül fogsz maradni ezzel a problémával, gyerekkel , háztartással, akkor vagy megszöksz vagy megszoksz. Ha ilyen semmire kellő férfival jöttél össze, költöztél össze és még gyereket is szültél neki, akkor ez van. Tudta már mikor randizni kezdtetek, hogy ilyen. Ennyi. Nem fogod tudni megváltoztatni. Az elő gyerekének az anyjának több esze volt, már nincsenek együtt. Lépje le Te is mihelyst tudsz, mert előbbre nem vagy egy ilyen pasival, csak hátrébb, mert gondolom még Őt is ki kell szolgálnod. Ha egyedül lennél, legalább csak a gyereket kellene.
2017. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mikor még a legelején csak randiztatok, találkoztatok, még az első pár alkalommal, ennek már akkor világosnak kellett lennie, hogy ilyen. Láttad már akkor, hogy az első gyerekével sem törődik, akkor miért kellett elkezdeni vele járni, kapcsolatot építeni, összeköltözni? Megváltozni nem fog, abban ne is reménykedj. Lusta, soviniszta bunkó, aki lenézni a nőket. Ő ilyen. Mi az, hogy miért viszonyul így? Az elsőhöz is így viszonyult, miért lenne ez más? Mindkettő ugyan úgy a gyereke. Persze, hogy nem érdekli. Neki egy nőt kellett megfogni, aki főz, mos, takarít rá. Gondolom Te meg gyereket akartál így ő is azt mondta, mert így azt hiszi magához tud kötni és meglesz a kényelme. Cseléd kell neki nem társ és nő meg gyermek. Nem tudsz mit csinálni az ilyennel. Vagy elválnak útjaitok vagy tűrsz.
2017. jún. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!