Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babydream márkáról vélemények?

Babydream márkáról vélemények?

Figyelt kérdés
Minden termék érdekelne.

2017. jún. 13. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Mi a babydream rózsaszín popsitörlőt használjuk, szerintem nagyon jó.

Pelenka a fiamra nem volt jó, a megfelelő méret vágta a húsos combját, szóval ezzel nem tudok véleményt írni, simán nem rá való.

Bébiételt annyira nem ette, mint mondjuk az Univert.

Mást nem próbáltunk saját márkásat.

2017. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk szintén bevált a rózsaszín popsitörlő és a pelus is. Egyéb terméket nem próbáltam.
2017. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi sok terméket próbáltunk, a pelenka annyira nem jött be, de rossz sem volt, de hasonló árban a Tesco Loves Baby jobban bejött. A bugyipelenka viszont szerintem nagyon jó, és sokszor van akcióban. Az eldobható pelenkázóalátét szintén szuper.


A bébiételekből a nagy üveges, 250g-osak nagyon ízlettek a kisfiamnak, a lazacos volt a nagy kedvenc. A saját márkás műanyag kanalak is nagyon jók!


A popsitörlő nekem nem jött be, mert nem tetszett annyira az illata, és néha nem találtam elég nedvesnek.


Krémeket, pipere dolgokat annyira nem próbáltunk, kivéve a szél/időjárás védő arckrémet, amit viszont szerettünk nagyon.

2017. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pelenka nem jött be.. Fürdetője, cumija, testápolója, kajcsija viszont igen!
2017. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jafnrétti ***** válasza:

Szeretem, jók a cuccaik. Pelenkájukat is sokáig használtuk, csak így, 10 kg fölött nem jön be már valamiért, de az alatt mi sokszor használtuk. Popsitörlőről nem tudok nyilatkozni, abból nálam más a favorit, így nem is kísérleteztem egyébbel.


A fürdetőjük szuper, ráadásul kőolajmentes.

Szerintem jók a bébiételeik is, a kisfiam szereti őket. Tejpépet nem sűrűn kapott, de azért néha igen, a Babydream-es ebből is tök jól bevált.

2017. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jún. 14. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!