Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Munkába állás előtti para?

Munkába állás előtti para?

Figyelt kérdés
Gyerekem nyáron lesz kétéves, felvették ősztől a bölcsödébe, másodszor mennék vissza a céghez. Valamiért nagyon para vagyok, ugyanis jelen pillanatban - időközben megtudtam - nincs főnököm, átszervezések, átcsoportosítások, elbocsátások, stb voltak a cégen belül, így én most sehova se tartozok, aki volt kolléganőm, ő is más beosztásba került, egy szinttel feljebb. Fel kellene hívni egyenesen az igazgatót, de nem tudom mit kérdezzek. Para vagyok! Félek visszamenni! Tervem az, hogy januártól élesben állnék munkába, előtte kivenném a szabijaimat, ez október közepétől lenne. Ki mit tanácsol mit mondjak? Nagyon nyugtalan vagyok. Mi a teendő, ha nem tudnak nekem munkát adni, sehova se kellek, mert nincs hova rakjanak?
2017. jún. 15. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem öt éves a lányom és két éve mentem vissza dolgozni. De szó szerint sehova nem kellettem. Amikor megtudták,hogy van egy három éves gyerekem elutasítottak,mert ha beteg hova rakom. Ezért odamentem vissza dolgozni ahonnan gyesre mentem. Nem volt más választásom. Egy darabig jó volt mert pont nyáron kezdtem a munkát de ősztől már voltak problémák. Egy hetet dolgoztam egy hetet táppénzen voltam. Hát figyelj ha onnan mentél el gyesre a kicsivel gondolom tudnak a helyzetedről. Ezen kár idegeskedned szerintem.
2017. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!