Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 évnél kisebb gyereket...

1 évnél kisebb gyereket szívesen bíztok nagyszülőre ha úgy adódik?

Figyelt kérdés
baba, felügyelet, 8 hó, nagyszülő
2017. jún. 21. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
csak pár órára max, és csak anyukámra. anyósomban kicsit sem bízok.
2017. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Anyukamra, 2-3 orara
2017. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ha ismerik egymást. Ha a mama tudja a gyerek szokásait, napirendjét és hajlandó a te kereseidet figyelembe venni és betartani. Pl uzsonna helyett ne édességet, kekszet adjon neki hanem amit megbeszéltek. És kérdés mennyi időre. Nekünk kb ennyi idős volt mikor lagziba mentünk, akkor délután elvittük kisfiúnkat hozzájuk és másnap delelott 10-11 körül mentünk érte. Ez volt a max. Napközben viszont sokszor volt hogy a mamával volt míg én elszaladtam bevásárolni vagy elintézni hivatalos ügyeket , de ez csak 1-2 óra volt, sokszor végig aludta.
2017. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nagyon is szívesen. Ha ők nem lennének nagyon nehéz lett volna/nagyon nehéz lenne.
2017. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Igen :) 4 hós és többször is vigyázott rá max egy órát.Anyura és Apura hagyom,anyósom egyszer vigyázott rá de...na mindegy Őt bem szeretném
2017. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egy rendezvényre hívtak meg, ami nem bababarát, olyan szempontból, hogy a kisfiam nem bír megülni 5 percre sem. Folyton kúszik és néhány hete áll is úgyhogy nem lehet most semmivel sem lekötni ott meg nem tudnám letenni csúszni-mászni. Semmi képpen nem neki való hely, ezért szóba került, hogy Anyóséknál visszük. Tudom, hogy nagyon szeteti, meg is bízok benne. De a szívem megszakad, ha arra gondolok, hogy 6-7 óra hosszára ,magára hagyjam'. Ennyi lenne utazással együtt ez az alkalom.
2017. jún. 21. 21:58
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Igen, mindkettőre nyugodtan rá merném bízni.
2017. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimre nyugodtan rá mertuk bízni a fiunk. De pl egyszer unokatestvérem vigyázott rá pár órát, benne is megbíztunk. De pl apósomra nem tudtuk és most sem tudjuk bízni, mert állandóan ingadozik a cukra, mert nem tartja a diétát, össze-vissza adja be az inzulint. Anyósom nincs, férjem testvére es felesége pedig nem vállalta, mert betegesen félnek tőle hogy baja lenne a gyereknek náluk.
2017. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt rá példa, nem is volt szükség rá.
2017. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Igen. Egy pár órára rábíztam mindkettőnk szüleire.

Soha nem volt gond. Mindenki tartotta a napirendet, és úgy csinálták ahogy mondtam.

Anyukám már fürdette, altatta is a lányunkat egyedülennyi idősen.

2017. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!