Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is van ilyen helyzetben,...

Más is van ilyen helyzetben, hogy a gyalogosan elérhető játszótéren nincs árnyék, a kertben sincs árnyék?

Figyelt kérdés
Nem régóta lakunk Bp-nek ezen a részén. 2 és 6 éves kislányaim vannak. A nagyobbik a héten még oviban van délelőtt, de jövő héttől nyár végéig itthon van. Ennek nagyon örülök amúgy, és már várom is csak az a baj, hogy nagyon nehezen tudom őket lekötni. Itthon ugye hamar szétunják magukat ráadásul nem egy az érdeklődési kör és sokat veszekednek. A gyalogosan elérhető egyetlen játszótér amellett, hogy borzasztó gagyi és leharcolt (6 éves gyereknek már bőven kevés), szinte nulla árnyékkal rendelkezik. A homokozó kb. fele árnyékos a többi rész nem. Na de a gyerekeim nem nagyon szeretnek homokozni, nagyjából 20 perc után megunják. Utána jön a forró csúszda ami éget ugye, a forró hinta, a forró körhinta és ne soroljam...semmit nem lehet csinálni ott már reggel 8 után. Amikor elvisszük a nagyot az oviba, utána szoktunk beugrani de mostanában már tényleg csak beugrás lehet, mert már fél 10-kor meg lehet pusztulni. annyira irigylem azokat, akik csak lemennek a ház elé és ott akár több, árnyékos játszó is van :-(( van a társasháznak egy közös kertje, csomó játékot vettünk oda csak mi, vannak hinták, 3 csúszda, trambulin, kisház, libikóka minden amit el lehet képzelni, egy rahedli járgány de dög meleg van délután kb 5-6-ig. végig odasüt a nap. egy darab csenevész fa van. Annyira idegesítő. Akkor aszalódjunk napi szinten a buszon, hogy fél óra múlva "már" a játszótéren is lehessünk? Vissza meg hulla fáradtan szintén fél óra és utána még gyaloglás kb. 10-15 perc két hullafáradt gyerekkel? Az egész nyarat meg kéne valahogy oldani de napi szinten ezt nem tudom megcsinálni. Valakinek ötlet? Vagy legalább sorstárs??
2017. jún. 22. 10:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Elég drága az óriás napernyő. Esetleg pavilont már kaptok olcsóbban is, vagy hátha használtan is tudtok venni.

Homokozó vagy medence fölé az is jó, de játszó sarkot is tudsz csinálni belőle pár pokróccal és párnával.

2017. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Pavilonunk van de egyedül nem tudom felállítani, ahhoz meg nem elég erős , hogy mondjuk napokig ott álljon, az első szél elfújja...sajnos. Pedig a múltkor volt nálunk kerti party és akkor a pavilon alatt egy asztal legalább elfért, ahol tudtunk enni. Ha 11-ig kint lehetünk az is jó nekem, mert így most fél 10-kor eljöttünk a játszóról mert már nem lehetett bírni. Vízipisztoly az én gyerekeimet érdekes módon nem érdekli. Pedig van több is itthon. Sátor van de csak a legkisebb, gyerek méretű, csak ha a napon van nem árnyékban akkor katlan van benne.
2017. jún. 22. 11:03
 13/24 anonim ***** válasza:
28%

Csak körül kellene nézni:

[link]

[link]


[link]

[link]


[link]

[link]


Sehol sem drága, nem tudom, ezt honnan vetted.

10 körül már mindenhol van 3 méteres napernyő.

2017. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
43%
Elozo, ne erolkodj, nem akarasnak nyoges a vege ...
2017. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Szerintem én nem ilyen stílusban kommunikáltam, úgyhogy én itt be is fejezem mert nincs értelme ennek. Kicsit nézzetek magatokba, hogy honnét van bennetek ennyi elfojtott agresszió??
2017. jún. 22. 11:13
 16/24 A kérdező kommentje:
Egy ekkora napernyővel amit linkeltél, nem vagyok kint a vízből! ekkora van kettő is nekünk az erkélyen! Aki az obisat linkelte, azt el tudnám képzelni csak az nem 10 ezer ft...
2017. jún. 22. 11:14
 17/24 A kérdező kommentje:
Az utolsó meg csak a vászon. Látom az olvasás nem megy, csak a másik ember oltogatása.
2017. jún. 22. 11:15
 18/24 anonim ***** válasza:
56%

Poliészter mindkettő.

És 3 méteres mindkettő

Ugyanolyan a váza mindkettőnek.


Most akkor mi a baj az olcsóbbal???


[link]

[link]

2017. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
59%

De most mit varsz, konyorgom ????

Hogy majd odamegyunk csapatostul es ultetunk 100 eves tolfgyfakat ?


- linkeltunk legalabb ot helyrol napernyot - nem tetszik

- mondtuk, hogy menjetek messzebbre - nem tetszik


Mit csinaljunk ?

2017. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
53%

Ja, és direkt linkeltem olcsó kicsiket, amiből 2-t tudsz venni, meg 10 körül 3 méterest. Akkor mi a baj? Az OBIs ugyanúgy 3 méter, csak az drágább.

Te is értelmezhetnéd a dolgokat...

2017. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!