Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Arthatok ezzel a fiamnak?...

Arthatok ezzel a fiamnak? Bovebben lent?

Figyelt kérdés
A kisfiam 19 honapos es elkepesztoen hisztis. Mint a Durex reklamban. Kb. Foldhoz vagja magat stb... es mindenert... ez negy kb 5 honapja. Mar totalisan kikeszit es nem is szeretek emiatt vele menni sehova. Persze megyunk csak nem szeretek. De egy modszer bevalt. Csak mar lelkifurim van miatta... :-( rakiabalok ha hisztizik. Azt mondom csond legyen! Mostmar eleg! Ilyenkor fogja a fejet es csendben van. De lelkifurim van miatta hogy benne marad a duh. A bunti elmagyarazas nem segit. Ez igen...
2017. jún. 27. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem ártasz azzal, ha neveled.
2017. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 jafnrétti ***** válasza:
90%
És nálatok ez tényleg használ? :D Hát én tapsikolnék örömömben, ha nálunk a hiszti abbamaradna arra, hogy "csönd legyen". Én alapvetően a megelőzésre hajlok inkább, csak ez nem mindig lehetséges, vannak dolgok, amiket akkor is meg kell csinálni, ha tudom, hogy ezzel hisztihelyzetet teremtek esetleg.
2017. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Torekedtem en arra is h megelozzem.... :-/ igen bevalik! Persze nem mindig de azert 80%-ban igen!
2017. jún. 27. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Mint a Durex reklámban??? Az milyen?
2017. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez nálunk is bevált...egy darabig. Bajuk nem lett tőle. Durex reklám, előttem van, jó poén! ;)
2017. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát jó dühösen kiabálok rá ... :-/
2017. jún. 27. 23:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kiabálhatok akárhogy ha egyszer belekezdett a hisztibe akár üvölthetem is hogy csönd legyen:D. Úgyhogy örülj hogy ilyen könnyű leszerelni :). Nálam csak az vált be ha nem engedek a hisztijének és kiváró míg abbahagyja, fölösleges rákiabálnom, próbáltam. Amikor egy bolt közepén csinálja, mindenki minket néz amíg összeszedem a földről, kicipelem, majd kint még folytatja ki tudja meddig..mit nem adnék ha le lehetne állítani egy nagyon mérges csönd legyennel. :) (Megjegyezem persze valóban a legjobb a megelőzés, de nem mindig sikerül.)
2017. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

A hiszti gyerekeknél gyakori, hiszen kiszolgáltatottak szeretetre szorulnak. A gyereket önállóságra kell nevelni. Az a baj, hogy szeretetből azt is megcsináljuk a gyerek helyett, amit önállóan is meg tudna oldani és nem lesz önálló. Az rögzül ilyenkor, hogy hisztivel érje el céljait.

Arra kell nevelni, hogy tanulással és munkával érje el céljait és ne lelki zsarolással, hisztivel.

Az igazi szeretet nem az, hogy mindenben kiszolgáljuk a gyereket, hanem a segítés abban, hogy megismerje a világot és megtalálja a helyét a világban és persze a tisztelet, a megértés.

2017. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de ez most jó, hogy tulajdonképpen belefolytom a dühét? Nem mindig persze mert ha elesik egyertelmu h megvigasztalom. De pl amikor oltozunk akkor elmondom neki hogy igenis fel kell oltozni, szokd meg. Ha egyutt mukodsz hamarabb tul leszel rajta. Es persze ha kozben ordit akkor en is. :-/ Annyira hisztis vagy erzekeny?! hogy mindenert nyavajog... ha elesik ha vmit nem szabad ha menni kell ha nem adok oda vmit... kegyetlen ez igy tolem, de igy legalabb kapok egy kis levegot mert ugy erzem maskulonben megfulladok. Remelem nem artok vele neki. Vegulis belefolytok erzest... :-( sehol nem talalok errol cikket
2017. jún. 28. 13:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Durex az egy ÓVSZERMÁRKA, kérdező :D
2017. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!