Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha jól tudom a családi pótléko...

Ha jól tudom a családi pótlékot és az anyasági támogatást a Magyar Államkincstárnál kell igényelni. Melyik a helyes cím?

Figyelt kérdés

A Lőportál utca 3/a vagy a Váci út 71? Illetve mit kell az apukának magával vinnie, ha ő intézi?

köszi


2008. okt. 17. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindent innen szedtem le.

www.szmm.gov.hu/main.php?folderID=16486

A férjem a Váci útra ment, nagyon sokan vannak, de van egy olyan ablak, ahol csak leellenőrzik, hogy minden jól van-e kitöltve, minden papírt csatoltál-e és mi utána postán adtuk fel, mert nem akart egy napot ott dekkolni. Ja, egyébként ők is postázzák, mert a Családtámogatási Osztály Cegléden van... Szóval időt nem veszítesz azzal, ha postára adod.

2008. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!