Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Panni és Lóránt. Ezek tényleg...

Panni és Lóránt. Ezek tényleg csúnya nevek?

Figyelt kérdés

A férjemmel már a Pocaklakó tervezgetése közben megbeszéltük,hogy ha lány lesz Panninak, ha pedig fiú, akkor Lórántnak fogjuk hívni a második gyermekünket.

Viszont Anyukám szerint ezek ronda nevek, és inkább válasszunk valami mást helyettük. Még csak Neki mondtam el a választásunkat, de most elbizonytalanodtam. Tényleg kiszúrnánk Vele ezekkel a nevekkel? Nektek mi a véleményetek?


2008. okt. 17. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
A ti gyermeketek, azt a nevet adjátok neki, ami nektek tetszik. Egyébként egyáltalán nem ronda nevek! Olyat nem talász úgysem, ami mindenkinek megfelel.
2008. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jó nevek.

De azért a vezetéknévvel együtt ezt jobban meg lehet mondani.

2008. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem tetszik mindkét név! Pannival az az egy bajom van, hogy mostanában sok kislányt neveznek el így!

Szerintem ne hagyd magad!!! Ha neked ezek tetszenek, akkor hajrá!!!!

Kiszúrás nem a Panni és nem a Lóránt, hanem például Vég Béla, meg ilyen hülyeségek.

2008. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon szép név a Panna, Panka, én e kettő közül fogok választani, én szüleimnek sem tetszik, de nekem igen, én gyerekem lesz :) Barátok szerint is szép név. A Lóránt sem rossz név, ismertem egy Lórit, helyes srác volt ;-)
2008. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

nekunk is tetszett a lóránt, csak sokan rákerdeznenek, hogy lóránt vagy lóránd, és már igy is rákérdeznenk mindkettonk nevere, és csak ezert szavaztuk le.


a panni az szep, mint a panka, nekem tetszik.


szerintem ha a párodnak is tetszik meg neked is, akkor anyukadnak nincs vetojoga


foleg ha illik a vezeteknevetekhez, es tok jo, hogy mindkettot jol lehet becezni

2008. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha lányunk lett volna Panni lett volna:)Nagyon szép név sztem.

A Lóránt is szép és ti döntsetek mást.nekünk Danink lett anyósomnak nem tettszett,bár csak a száját húzogatta,nem érdekelt!Ne más véleményére adj!

2008. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem mindkét név tetszik, bár a Pannit tényleg többen adják mostanában. A Lóránt nekem nagyon tetszik!

Egyébként nekünk is volt ilyesmi, mikor a kislányunkat vártuk, és mondtuk, hogy Napsugár lesz a neve. Anyukám először furcsállta, de azóta azt mondja, nagyon illik rá ez a név.

Lehet, hogy nálatok is változni fog anyukád véleménye, majd ha meglátja az unokáját, és elolvad a gyönyörűségtől.

Ne hagyd magad, ha nektek azok a nevek tetszenek, akkor azt adjátok.

Sok sikert!

2 gyerkőc anyukája

2008. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

A Panni nekem is tetszik, a Lóránt sem csúnya.

Gondolom anyukádnak a Misi, Sanyi, Pityu, Józsi, Bözse jobban tetszik :) Ez természetes.

Az én lányom nevén is mindenki fanyalgott, de aztán mindenki megszokta, sőt, meg is szerette ezt a nevet.

2008. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
59%

Nagyon Szép Nevek!:)

De mivel még 2008 októberében írtad,kíváncsi lennék hogy végül fiú,lány lett? Panna,vagy Lóránt?

Megbékélt-e vele az anyukád?


Remélem Válaszolsz:)

Üdv: ZOE

2009. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
A Pannival én úgy vagyok, hogy egy kislánynak még aranyos, de egy felnőtt nőnek egy kicsit furcsa (elvégre a kislányok előbb-utóbb felnőnek... :-) ), de nem kifejezetten "csúnya név". A húgom anyósát is Pannikázzák, de eredetileg Anna a neve, így szerintem elfogadhatóbb... A Lóránttal meg legfeljebb az lehet az lehet az emberek baja, hogy nem valami gyakori és nem valami "modern" hangzású, de csúnyának azt se lehet mondani...
2011. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!