Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van sok elhízott gyerek?

Miért van sok elhízott gyerek?

Figyelt kérdés

Itt most nem azokról van szó, akik betegség miatt kövérek.

Amikor én voltam fiatal, akkoriban kevés kövér gyerek volt. Most meg. Minden 3-dik gyerek kövér vagy van rajta + 10kg fölösleg. Főleg a lányok vannak elhízva. Ma is láttam utcán kövér szülőt 3 kövér gyerekével sétáltak. Gyerekek itták a kólát. Miért jó szülőknek, a egészségtelen hizlalós étellel, itallal által, gyereke kövér beteg felnőtt lesz?



2017. júl. 11. 10:45
1 2
 11/12 anonim válasza:
49%
Én szerintem nem baj ha duci a gyerek. Ha őt nem zavarja akkor erőltetni semmit nem szabad. (A lányokkal jobban vigyáznék kicsit talán mert ők nagyon undokok tudnak lenni a kinézetet illetően.) Nyilván meg kell neki mutatni az egéségest is, és hogy a mozgás jó, de ha erőltetjük az egész a visszájára fordulhat. Inkább most legyen rajta 10 kg felesleg mint később 40 mert annyira megutáltattuk vele a mozgást
2017. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sok chipset meg zsíros kaját esznek es keveset mozognak
2017. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!