Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi elhizott...

Miért van annyi elhizott feleség? Mig vannak csinik is több gyerek után

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/139 anonim ***** válasza:
82%

1, vannak olyan férfiak, akik a nagydarab nőkre buknak, nekik ők a csinik (én ez a kategória vagyok/leszek)

2, felmentek a kilók és nem tudták vagy nem akarták leadni

2012. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/139 anonim ***** válasza:
90%

Heh :D

Egyrészt mert valakinek semmit nem kell otthon, munkahelyén csinálni és bőven van ideje magával foglalkozni.

Másrészt pedig nem mindenki olyan, hogy szül és rá 6 hétre már a kifutón lejt végig (mint Heidi Klum). Igen, sajnos vannak olyan adottságú hölgyek, akiknek a fogyás pl sokkal lassabban megy. Plusz ehhez hozzájön, hogy adott esetben egyedül látják el a gyerekeket, a háztartást. Persze, hogy nem az az első dolga, hogy belője a séróját meg műkörmöshöz járjon. De bárhogy is, nem értem mi közöd van ahhoz, hogy kinek milyen a testalkata...

2012. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/139 anonim ***** válasza:
93%

Sokszor magát a nőt nem érdekli, hogy néz ki.

De nagy szerepe van ebben a férjnek is. A "hagyományos" családban, ahol minden munka a nőre hárul, míg a férje 8 óra munka után lehuppan egy sörrel a tévé elé, mondván ő fáradt, a feleségnek általában egyszerűen nincs ideje ügyelni magára (mivel 12-14 óra munka után már nem fog elmenni este nyolckor edzőterembe). Szóval kettőn áll a vásár.

2012. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/139 anonim ***** válasza:
89%

Miert van ennyi elhizott ferj? Mig vannak idosebb korosztalyuak, akik csinosak, de mar elertek egy bizonyos kort!

TEhat ezt igy elvalasztani kulon nem lehet, mivel nem fugg a nemtol, tehat esetleg igy mar bantva lett a feleseg, akire sokkal tobb feladat harul, hiszen szult, gyermeket nevelt, es htb-i robotkent is mukodik, ezert talan nincs lehetosege, lelki e reje ahhoz, hogy onmagaval foglalkozzon pl.

De mi tortenik a masik nemnek a kepviselojevel, akire mar kevesebb feladat harul, de elhizik, sorhasa van, szinte nem kivanatos kulsot fog mutatni! TEhat vannak igenyesebb, s igenytelenebb emberek, de vannak olyanok is, akik onhibajukon kivul sajnos elhiznak pl., betegek lesznek pl.

2012. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/139 A kérdező kommentje:

Én itt az alakról beszélek nem arról körmöshöz jár e. Mert az nem érdekel. Szerintem csak a kaján mulik miért esznek annyit? Akárki akármit mondd ha nem eszik valaki sokat nem is hizik mert lehetetlenség. Aztán csodálkoznak ha a férjük levseréli egy vékonyabbra.

Ja és senkinek nem a nagydaráb a zsánere max az jutott neki. Nézzétek meg a hajdu peti szb celebet láttok valakit magydarab növel? Nem . Mert ők válogathatnak

2012. márc. 18. 10:11
 6/139 anonim ***** válasza:
77%

Dejó, hogy ismered a Föld összes férfijának az ízlését. De komolyan.

Rajtam volt súlyfelesleg, megismertem a páromat, elkezdtem tornázni, futni, egy hónap múlva megkérdezte, hogy ugye nem az a célom, hogy 50 kg-s legyek? Mert ő azt szereti, hogy van rajtam mit fogni.


Feleség még nem vagyok.

2012. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/139 A kérdező kommentje:
Fogni az csak a csöcsökre értendő azt meg lehet csináltatni de a vékonyság mindenek előtt!!!
2012. márc. 18. 10:24
 8/139 A kérdező kommentje:
Ja és aki vékonyan csinos darázsderék kerek popo cici azon van igazán mit fogni. Nézd csak meg a strandon
2012. márc. 18. 10:25
 9/139 anonim ***** válasza:
90%

A környezetemben azt tapasztaltam hogy "háború" van az anyukák között.Azt a nőt akik vissza tudja állítani a kinézetét szülés/szülések előttire azt a másikak kiutálják , irigykednek és azt feltételezik hogy rosszul bánik a gyerekével , meg biztos nem érdekli a gyereke és azért jut ideje magára.


Hogy őszinte legyek én vállalkozó vagyok és adnom kell megjelenésemre , külföldi emberekkel is szoktak tárgyalni.jelenleg 42 éves vagyok és 3 gyermekem van.A külsőmet nem volt könnyű visszaállítani azt megmondom , sok edzésbe , időbe és pénzembe került.Még plasztikai műtéteket is igénybe vettem , meg a fogaimat is ki kellett cseréltetnem mivel 3 szülés nagyon megviselte.Volt aki ellenszenves volt velem ezek miatt de nem nagyon érdekelt , nekem sikerült a testemet visszaállítani , nem látszik rajtam hogy szültem.

2012. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/139 anonim válasza:
63%
Az a helyzet, hogy majd felnössz; az a helyzet, hogy vékonyból lehet kövér; a vékonyság lehet betegség jele.
2012. márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!