Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Boltban MÉG ki nem fizetett...

Boltban MÉG ki nem fizetett terméket odaadtok 1,5-2 éves babának, kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Nem rendszeresen, csak ha pl látjátok, h már nagyon éhes, vagy szomjas és már enné. Pl. egy kiflit. Én részemről ilyenkor odaadom a kisboltban, de bevásárló központban már nem. Bár oda amúgy is kaja után megyünk,és nem kell neki. De erre is kiváncsi vagyok, Nálatok hogy van? Pénztárig ugysem fogy el, ott meg szólok, sose szóltak még se pénztáros, se biztonsági őr. Gyerekkoromban ez bevett szokás volt, de érdekel manapság hogy gondolkoznak más Anyukák?
2017. júl. 15. 13:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
53%

#9 Ezzel nem is vitatkozom, sőt egyetértek, de nincs ráhatásom mások nevelési szokásaira. Én pedig rosszul tűröm, ha épp mélázom, hogy melyik márkájú lisztet vegyem le a polcról, öt méterre pedig egy kétéves gyerek produkál egy korrekt epilepsziás roham utánzatot a gumicukros polcnál.


A hozzászólásomat csak azért írtam, hogy én nem akadok fenn már ilyen dolgokon, mert egyszerűen annyi tajparaszt zabál be felnőttként is bevásárlás közben, hogy egy gyerek már fel sem tűnik...

2017. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Soha nem adtam oda, még a barátnőmék boltjában sem. Amit nem fizetünk az még nem a mienk.
2017. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 jafnrétti ***** válasza:
78%

Nem adtam oda egyiknek sem fizetés előtt semmit. Még élnek :D 9 és fél, és másfél évesek, megértette mindkettő, hogy enni csak akkor lehet, ha kimentünk. Inni meg viszek otthonról cumisüvegben/itatóban a kicsinek, anélkül eleve nem indulok el.

Egyébként fura, hogy nálatok ez szokás volt gyerekkorodban, mert én pont azt látom, hogy mostanában lett ez szokás, az elmúlt 10-15 évben, amikor én voltam gyerek, ez fel sem merült.

2017. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Amit nem vettünk meg, az nem a miénk, így nem esszük meg. Akkor sem, ha a gyerek egy éves, akkor sem, ha húsz. Amikor gyerekekkel megyek vásárolni, akkor evés után indulunk és vizet mindig viszünk magunkkal palackban ilyen melegben. A vásárolt termékeket otthon esszük/isszuk meg. Utcán sem eszünk. 5x étkezünk, fix időpontokban, és ezekhez tartjuk magunkat. Mindenki a családban.
2017. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Vár amíg kifizetem. Mondjuk épeszű ember nem visz éhes gyereket vásárolni
2017. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
50%
Előfordul, de igyekszem elkerülni.
2017. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
24%
Visszazárhatós innivalót csak. Minden mással várnia kell.
2017. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:
52%

Mint pénztáros (Győr tesco hipermarket) írok.

Sok ilyen van, hogy a fánkról leették a cukormázat és anyuka csak mondja, hogy milyen volt. Vagy félbe van rágva a péksüti. Ez egyáltalán nem zavar. Sokszor van, hogy el kell kérnem a gyerkőctöl az üdítőt, hogy leolvassam. Nincs ezzel gond. Engem nem zavar.

2017. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer volt olyan, hogy nagyon szomjas volt, es nem volt nalunk sajat viz, de tudtam, hogy meg sok mindent kell venni. EKkor megkerdeztem az uzletvezetot, aki megengedte. EGyebkent soha, kibirja, es ne ehesen megyunk vasarolni.
2017. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
60%
Saját víz mindig van nálunk. Ritkán hiperben péksüti/kiflivéget kap, ha már nagyon unja magát (1-1,5 órás vásárlásoknál. Mást soha nem bontok ki neki. Nem szóltak még érte. Úgy vagyok vele, úgyis én eszem majd meg otthon azt a kiflit, aminek hiányzik a vége, nem karosítok meg vele senkit.
2017. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!