Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Boltban MÉG ki nem fizetett...

Boltban MÉG ki nem fizetett terméket odaadtok 1,5-2 éves babának, kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Nem rendszeresen, csak ha pl látjátok, h már nagyon éhes, vagy szomjas és már enné. Pl. egy kiflit. Én részemről ilyenkor odaadom a kisboltban, de bevásárló központban már nem. Bár oda amúgy is kaja után megyünk,és nem kell neki. De erre is kiváncsi vagyok, Nálatok hogy van? Pénztárig ugysem fogy el, ott meg szólok, sose szóltak még se pénztáros, se biztonsági őr. Gyerekkoromban ez bevett szokás volt, de érdekel manapság hogy gondolkoznak más Anyukák?
2017. júl. 15. 13:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
50%
Mindig van nálunk babapiskóta,keksz,víz. Abból kap. Ki nem fizetettet soha. Azt csak a kisebbség csinálja jórészt. Meg az aljanépe. Felénk legalábbis én így tapasztalom.
2017. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy 16 hós a kislányunk.
2017. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen picikènt mèg a kiflivèget odaadtuk a fiunknak, ha kèrte. Sosem volt senkinek ezzel baja. Már 5 èves múlt, legalább 2 ève nem evett boltban, már megèrti, hogy majd otthon. Sem kisebbsèg, sem aljanèp nem vagyunk. Nagyon nem.
2017. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagyok sem kisebbseg, sem aljanep. Ketdiplomas , a ferjem 3 diplomas doktor , es igen adok kifliveget a masfel evesemnek.
2017. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
75%

Nem, soha. Erre mindig figyeltem. Kibírja, innivaló mindig van nálunk, éhesen nem viszem sehova.

Hogy más hogy eteti a gyerekét, az nem zavar, ha pénztáros lennék, se zavarna, de az én gyerekem kivárja a sorát, amíg megvesszük.

2017. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2017. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
49%
Nem, soha. Gusztustalannak tartom, hogy a kosarat tologató kezemmel törjem le, meg aztán ő is a koszos kezével egyen...
2017. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
63%
Soha egyik gyerekem sem evett boltban. Primitiv, buta szokas.
2017. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Egyszerűen azért, mert nem az éhhalál szélén megyünk vásárolni, ráadásul kézmosás nélkül nem eszünk. Inni ihat: saját innivaló van kéznél mindig.
2017. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
46%

Nem adom oda, amíg nincs kifizetve.

A legkisebb még csak 4 hónapos, anyatejes, igény szerint szoptatott baba. Ha vele meg lehet oldani, hogy nem szoptatom a bolt közepén, és kibírja, amíg fizetünk, akkor a nagyobb gyerekem sem hal éhen az alatt a pár perc alatt.

Eleve egy hipermarketet is be lehet járni 20 perc alatt. Nem kell órákig kóborolni a sorok között kisgyerekkel! Ennyi időt 1,5-2 éves gyerek simán kibír, ha oda kell neki adni, amiért hisztizik, akkor el van kényeztetve.

Lásd, a mondandóm eleje: újszülött pici babát se szoptatsz a vásárlás kózben, pedig ő tényleg nem tud várni.

2017. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!