Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít fel mikor...

Csak engem idegesít fel mikor egy szülő a gyereke minden pillanatát kiteszi Facebookra?

Figyelt kérdés

Vannak olyanok akik még arrol is tesznek ki képet mikor a baba megszületik pár másodperce. Felháborító.

Aztán kitesznek mindent róla ami igazából senkire sem tartozna


Nekem ha gyerekem lesz szerintem egy kepet sem fogok róla kitenni .


Ti hogy vagytok ezzel?


2017. júl. 19. 21:23
1 2
 11/12 p.szabina1223 ***** válasza:
62%
Nekem is van ilyen ismerősöm, egy éves a gyereke, de mióta meglett, azóta napi 15 ugyanolyan fotót rak ki, hozzá kommentárokkal, hogy most ettünk, sétáltunk, alszunk ilyenek. De mind ugyanolyan kb., csak a gyerek ruhája más. Szerintem a kevesebb, néha több, annak semmi értelme, ha a gyerek minden percének fotóját kirakjuk a közösségi oldalra. Én is szoktam felrakni 1-1 képet, de nem viszem túlzásba.
2017. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%
Én gáznak tartom, de nem idegesít, inkább csak röhejes.
2017. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!