Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszinten, szerintetek nagyon...

Őszinten, szerintetek nagyon rossz, ha 1,5 évesem reggelente mesét néz?

Figyelt kérdés
Az én kis csemetém nem igazán alszik 7-nél tovabb, ilyenkor még olyan komás vagyok (terhes is vagyok és azota nehezebben kelek fel reggel), hogy mostanaban raszoktunk, hogy teszek neki Bogyó és Babócát, néz pár részt míg én magamhozterek, elmegyek wc-re, iszom egy kávét, eszek, ez kb félóra összesen. Utana délig csak vele foglalkozom, lemegyünk a játszótérre aztan itthon jatszunk, olvasok neki, tanulunk könyvekből, formabedobozunk, gyurupiramisozunk, enekelek, mondokazok neki. Delutan meg megyunk egyutt ki, sétalunk, motorozik, jatszoterezik, szóval foglalkozom vele eleget, kint is van (amennyit a kánikula engedi), de mégis bűntudatom van a reggeli mesézés miatt. Vagy ne legyen? Nem igazan vannak anyukak a környezetemben, hogy lássam más hogy csinalja, de a csapbol is az folyik, hogy artalmas a tv a gyereknek...Szerintetek?
2017. júl. 20. 07:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
8%
Jaj, bocsánat, ahhoz ész is kéne. ;) Belátni, hogy árt egy ilyen kicsinek 10 percnyi zombulás is. De más gyereke nem érdekel.
2017. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
61%
Dehogynem érdekel, különben nem osztanád az észt.
2017. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
71%
Az a minimális ami neked jutott azzal én nem villognék :)
2017. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
13%
Másfél éves gyereknek még egyáltalán nem kellene tévéznie. Ja és egyáltalán nem kel korán.
2017. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
58%
Nem art egyaltalan.
2017. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
75%

Na akkor lehet engem elhordani mindenfélének, mert az én fiam 27 hónapos és nálunk születésétől kezdve folyton megy a tv ha itthon vagyunk.

Kb 6 hónapos korától pedig kapcsoltam neki babamesét,aztán ahogy növekedett mindig korához megfelelőt.

Nálunk amolyan háttérzajként működik a tv,én is igy nőttem fel és teljesen egészséges, intelligens ember lett belőlem (mások szerint is).

Játszik a gyerekem magába és velem is,ha pedig épp egy jó rész megy a meséből akkor azt megnézi.

Nincs vele semmi gond,fejlődik rendesen minden téren.

Egy boldog, kiegyensúlyozott gyerek.


Nem a tévé neveli helyettem én is sokat foglalkozok vele.


Szóval engem nem érdekel ez a h.ülve divat,hogy "jajjj a tv milyen káros"...


Egyébként az unokaöcsém 3 és fél éves,ő sem volt soha tiltva a tv-től és mégis olyan szókincse van hogy felnőtt embereket megszégyenit és a viselkedésével sincs semmi baj.


Ha szerintetek én ettől nem vagyok szuperanya, hát legyen...de az én gyerekemről épp a fordítotja tükröződik!

2017. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan megnézhet,ennyitől semmi baja sem lesz.Attól lenne baja ha non-stop a kezébe lenne az okos teló meg a tablet. Azokon a gyerekeken látszik is.A tiéd nem sokat néz ha 1-2 órát nézné azzal sem lenne semmi gond.
2017. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!