Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan alakult az életetek a...

Hogyan alakult az életetek a gyerek megszületése után?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 01:29
 1/3 anonim válasza:
90%

Eltávolodtunk egymástol. Elvárta h legyen rend,gyerek ne sirjon,legyek tip top fözzek is. Semmit nem segitett,minden rám hárult. Magamat hanyagoltam el,h minden más rendben legyen.

Kinyult poloba látott szinte mindig. Amikor nem akkor kelt fel a gyerek éjjel. Volt h elaltattam a gyereket,akarz volna szeretkezni de kinyult poloba voltam izuaftam,mondom gyors megfürdök mradj ébren. Gyors voltam 10 perc alatt megfürödtem,szexi fehérnemüt huztam de ö aludt. Meg csalás lett vége. Szét mentünk.

Most egyedül vagyok gyerkőccel. Probálok figyelni h magamat se hanyagoljam el,most könyebb mert haza költöztem a szüleimhez és tudnak segiteni. Ha kell vigyáznak pár orára gyerköcre,vagy átvállalja vki a főzést,talaritást. Nem mindenrám szakad

2017. júl. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hááát... én nem akartam gyereket soha, csak miatta vállaltam.

De azt megmondtam neki már az elején, ha elhagy, akkor viszi a gyereket is, mert ő akarja annyira, én ellennék nélküle.


Aztán, erre azóta sincs szükség, kezdetben picit eltávolodtunk, de figyelünk, hogy ha alszik a kiscsaj, akkor leülünk beszélgetni egymásról, szeretkezünk, vagy filmezünk.


Segít a gyerek körül, annyi, de ő jobban szereti, szerintem. Én is elvagyok vele, de a magam módján.


32n

2017. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. júl. 28. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!