Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok ezt lelkileg...

Ti hogy bírjátok ezt lelkileg feldolgozni?

Figyelt kérdés

Épp nyaraltunk és becsatlakoztak a barátaink is. Mi nagyon szeretnénk már babát, de nem jött még össze, én mérem a hőm, ovu tesztelek egy rakat vitamint szedek és inofolicot is.

Most ez a barátunk bejelentette hogy babát várnak illetve másnap jött a másik pár és ők is. Mindkettőnek könnyen összejött, orvos szólt rájuk h nem ártana valami folsav.

Nekem persze ma reggelre jött meg megint...


Tudom szörnyű vagyok, úgy is érzem magam, mert bár nagyon örülök nekik mégis iszonyú irigy vagyok.

Ti ezt hogy kezelitek lelkileg? Mert egyszerűen nem tudom magam túltenni rajta pedig emiatt szörnyetegnek is érzem magam.


(Persze ők nem tudják h próbálkozunk mert persze mi rettentő régóta együtt vagyunk)


2017. júl. 29. 06:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a barátaitok nem sokkal régebb óta próbálkoztak, mint 4 hónap?! :) Ha következő hónapban sikerül, boldog leszel, hogy ilyen hamar összejött. Ne keseredj el, én sem értem minek ennyi minden, hormonvizsgálatot is írtál, jó, hogy ilyen alapos vagy, de ha mindezt aggódásból csinálod, akkor nagyon korai. Szerinted másoknak mennyi idő kell? Csak a részeg ismeretleneknek, egy éjszakás kalandoknak, discok mosdóiban sikerül egyetlen próbálkozásra! :) (Ez csak vicc, nem statisztikai adat, senki ne sértődjön meg.)
2017. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Norman Bates ***** válasza:

Ne aggodj, 4 honap az meg tenykeg semmi. Mi Januar ota probalkozunk, a 3. es 4. honapban volt a legnehezebb elviselni, hogy nem sikerult, de vegul 6 honap utan osszejott.

En nem homeroztem, de az ovuteszt az fontos volt, mert 30-40 nap kozott voltak a ciklusaim es nem mindig ugyanakkor ovulaltam.

6-8 honap az atlag egy egeszseges parnak, ne aggodj jonni fog a pici.

2017. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan vannak ebben a cipőben mint te, köztük én is. Mi már másfél éve próbálkozunk sikertelenül. A nőgyógyászom 2x írt fel clostit de nem sikerült, majd jött az endokrinológia.. én úgy a 6. hónapig voltam kiborulva, jött egy mélypont, majd önismereti fröccs, lelkitréner, erőt vettem magamon , életmódot váltottam, aviva tornázok és ha megjön nem visel meg. Azt szokták mondani, hogy fiatalabb párnál az 1 év még normális, utána jöhet a kivizsgálás. Én 25 a férjem pedig 30 éves. Ne add fel, sikerülni fog!!! :)
2017. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy teljesen normális ennyi idő. Közben elmentem a hormon vérvételre és terheléses cukor/inzulinra.

A hormonsor eredménye még nincs meg, de annyi már tuti hogy Ir és Igt vagyok.

Szóval valószínűleg ez (is) volt a probléma.


Köszönöm a biztatást! Próbálom magam ezen az egészen túltenni.

2017. aug. 13. 10:17
 25/25 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam régen irigykedtem a kismamákra, hogy ők babázhatnak én nem amíg párom nem mondta vágjunk bele nekünk 2 hónap után jött össze ,kitartás mindenkinek akik most próbálkoznak.
2017. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!