Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok ezt lelkileg...

Ti hogy bírjátok ezt lelkileg feldolgozni?

Figyelt kérdés

Épp nyaraltunk és becsatlakoztak a barátaink is. Mi nagyon szeretnénk már babát, de nem jött még össze, én mérem a hőm, ovu tesztelek egy rakat vitamint szedek és inofolicot is.

Most ez a barátunk bejelentette hogy babát várnak illetve másnap jött a másik pár és ők is. Mindkettőnek könnyen összejött, orvos szólt rájuk h nem ártana valami folsav.

Nekem persze ma reggelre jött meg megint...


Tudom szörnyű vagyok, úgy is érzem magam, mert bár nagyon örülök nekik mégis iszonyú irigy vagyok.

Ti ezt hogy kezelitek lelkileg? Mert egyszerűen nem tudom magam túltenni rajta pedig emiatt szörnyetegnek is érzem magam.


(Persze ők nem tudják h próbálkozunk mert persze mi rettentő régóta együtt vagyunk)


2017. júl. 29. 06:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%

Az tényleg butaság, hogy nem sikerül, mert rá vagy görcsölve. Én is rá voltam. Másra se gondoltam egész nap, depis lettem, borzalmas volt. Aztán végül észrevettük, hogy terhes vagyok. És relatívan nem kellett sokat várni sem.


A féltékenységgel tudsz küzdeni, csak tartsd szem előtt, hogy más próbálkozásának,terhességének nincs köze a tiédhez. Ha nekik nem lenne, attól neked sem jönne össze előbb.

Azt meg, hogy nem sikerül, nem tudom, hogy lehet feldolgozni. Nekem nem igazán sikerült, mikor nem voltam terhes még. Mindig pofára esés, csalódás. De tenni kellett a dolgom, nem volt idő siránkozni.

2017. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%
Nem butaság!
2017. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem pontoztam le senkit! Nem régen próbálkozunk ez volt a 4. hónap. Csak pont most jött meg és ebben a hónapban volt először peteérésem és nagyon reménykedtem.

Most lesz hormon kivizsgálásom, szóval probálkozunk tovább.


Én ezt aa hőmérőzést és ovu tesztelést nem érzem rágörcsölésnek, csak alaposságnak, másban is ilyen vagyok. Próbálok minnél többet megtudni magamról. Eddig egyáltalán nem voltam csalódott, de valahogy ezt nem megy feldolgozni.

2017. júl. 29. 19:34
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Aha, 4 hónap. Szerintem túlreagáltad. Ha már eltelt volna 1 év, nem mondom, megértenélek, de így úgy tűnsz, mintha versenyeznél velük, és mivel ők nyertek, ez neked rossz. Szóval nyugodtan dolgozd fel.
2017. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján azt gondoltam, hogy jóval régebb óta próbálkoztok. 4 hónap az még tényleg semmi.
2017. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Tudom hogy túlreagáltam! Ezért duplán érzem sza
2017. júl. 29. 20:39
 17/25 A kérdező kommentje:

Tudom hogy túlreagáltam! Ezért érzem duplán szarul magam. Eleve zavar hogy érezhetek irigységet a barátaimmal kapcsolatban.

Nem akarom én ezt érezni, mégsem megy hogy ne érezzem, ezért kérdeztem ti mivel "vigasztaljátok" magatokat.

2017. júl. 29. 20:41
 18/25 anonim ***** válasza:
77%
Mással is kell foglalkoznod, ne csak ezzel, akkor rendben leszel.
2017. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező van egy jó hírem. Te vagy az egyedüli nő aki Estére ihat mindenki egészségére. Viccet félretéve. Teljesen normális érzéseid vannak. Ezt nem kell szégyenleni és ne érezd magad szarul. Egy év után "szokás" orvoshoz menni ha nem jön a baba. Nézz magadba és ha úgy érzed akkor ne várj tovább. Csak te tudod mikor kezdtél el próbálkozni. Tudod azért sokan elfelejtik hogy a baba akkor baba ha egészségben rendben megszületik. Sok az a kilenc hónap. A végén kell örülni nagyon az elején és az egészen meg túljutni. Ne keseredj el. Lazulj egy picit simán élvezd a nyaralást a kötetlenséget a védekezés nélküli szexet a koktélokat és azt hogy tehetsz amit akarsz akkor amikor akarsz. Jön majd ha itt az ideje.
2017. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg ne érezd magad szarul, teljesen természetes, hogy így érzel. Nyilván nem tőlük sajnálod a boldogságot, hanem te is szeretnéd átélni. Ettől egyáltalán nem vagy szörnyeteg. Az ilyet nem könnyű kezelni.
2017. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!