Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességi hányinger (aki...

Terhességi hányinger (aki átélte, vagy jelenleg is ezzel szenved) meddig tartott?

Figyelt kérdés
A többségnél a 12-ik hét után elmúlik... másnak addig tart míg meg nem mozdul a pici.. Nekem már lassan egy hónapja tart a rosszullét,nagyon rossz:(
2017. aug. 1. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. hétig folyamatos volt.Napont kb.10x hánytam.Utána valamennyire mérséklődött,általában csak reggel voltam rosszul.Aztán úgy a 24. és a 32 hét között volt eg, kis szünet,szinte sosem hánytam.Aztán újra kezdődött,de már nem volr annyira durva.Inkább csak hányingerem volt.Csak 3 naponta hánytam.De ze elkísért s szülésig.
2017. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az még rosszabb... Remélem én nem fogok teljesen a szülésig hányni. Sokat sirok is hányás után annyira kikészülök:(
2017. aug. 1. 10:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten kezdődött, minden nap hánytam, folyamatosan hányingerem volt. A 12. hétig tartott, és ott mintha elvágták volna, egyik napról a másikra teljesen megszűnt.
2017. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aztán már nem is volt ilyen tüneted? Remélem nekem is el fog múlni hamarosan. Én 7 hetes vagyok, a második héttől kezdődött,azóta tart
2017. aug. 1. 10:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 15.hétig tartott. Azt hittem, sosem lesz vége... napi 3-4x jött az "áldás" semmi praktika sem segített. Konkrétan hulla voltam.
2017. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 14.hétig tartott.
2017. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem szülésig tartott, 6. hónaptól kórház, ott infúzióban kaptam a cerucal-t és nem hánytam, előtte otthon viszont napi 10-szer. Remélem neked csak a 12. hétig tart majd.
2017. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon fokozatosan múlt el. 11-12 hét körül kezdett enyhülni. Előtte volt többször durva mélypont, amikor kiszáradás közeli állapotban voltam, de valahogy mindig rendeződött pár nap után és azokon a napokon azért valami folyadékot csak magamban tudtam tartani. Elég durva volt az egész, de a kórházat ki tudtam hagyni szerencsére. Azért ebben a melegben ha olyan van, te ne várj napokat. Infúziót tudnak adni, akkor nem száradsz ki. Aztán nem volt éles határ: fokozatosan jobb lett. már csak 1-1 nap hánytam, aztán valamikor a 17. héten utoljára. Utána már csak annyi volt, hogy éreztem időnként az émelygést, de nem voltam közelében a hányásnak. Most pedig már a legvégén tartok és egy héten párszor van, hogy olyan rossz a gyomorom, éhes vagyok, de mégse kívánok semmit, szerintem ez még mindig valami nagyon enyhe maradványa a kezdeti rosszullétnek. De ez már tényleg semmi ahhoz képest. Úgyhogy valahol igaz, hogy 12. hétig nagyon rossz, utána lehet fellélegezni ilyen tekintetben.
2017. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!azért az kicsit megnyugtat,hogy nem csak én szenvedek ebben.
2017. aug. 1. 12:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnél végig hánytam,még a szülőágyon is!A 2.-nál félidőnél múlt el,és nem volt olyan rossz,mint az elsőnél.A 3.-nál egyáltalán nem volt hányingerem sem.
2017. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!