Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a legjobb az újszülött...

Mi a legjobb az újszülött babának?

Figyelt kérdés
Első baba és bizonytalan vagyok a választásban. Ti mivel mostátok a ruháit? Testápoló? Sampon? Tusfürdő? Milyen márka vált be nektek?

2017. aug. 3. 07:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miután lányom pöttyös lett a baba mosóporoktól átváltottam mosódióra. Hozzá a Silan Sensitivet használom.

Testápolót nem használtam. A füle mögött olíva olajos fülpucival kentem át, így nem rakódott le semmi. Hajlatokba (nyak, hónalj, térd) Babylove- os hintőport szórtam,nyáron a mellkasára és hátára is. Sampon- tusfürdő: szintén Babylove- os pumpás tetőtől- talpig 'tusfürdőit', 1-2 pumpát elkevertem a vízbe és úgy. De volt, hogy sima vízzel. +1 koszmóra nekünk csak a kókuszolaj vált be (ajánlották), de szerintem az étolaj is feloldotta volna. :) Azóta nincs neki. A Babe sampon nem használt, de ismerős körökben volt, akinek használt.

2017. aug. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az lemaradt, hogy szerintem ki kell tapasztalni nagyjából mi a jó a babáinknak. :) Ami az egyiknek jó a másiknál lehet nem válik be. Még tesók között sem. :)
2017. aug. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van mososzer külön babáknak. Testápolot nem használznk, csak a gyogyszertári olajat és mosdokenöcsöt, a haját is azzal mosom.
2017. aug. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tomi baby mosószert és coccolino sensitive öblítőt használok.

Újszülött korában a gyógyszertári fürdető krémet használtam fürdésre hajmosásra és testápolónak is. 1 hónapos kora óta Gabi sensitive fürdetőt használok, ezzel mosom a haját is. Popsikrémnek neogranormont és sudocremet használok váltogatva, ezeket a teste többi részén is használom, ha kell.

Nekem szerencsére minden bevált elsőre.

De viszont kaptunk ajándékba egy johnsons fürdetőt, gondoltam kipróbálom, mert isteni az illata, csak pár cseppet raktam a vízbe, másnapra tele lett a gyerek apró piros kiütésekkel.

2017. aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mososzer ariel sensitive oblito silan sensitive. Furdeto patikai amit a gyerek orvos ir fel. Kb 5-6 honapig hasznaltuk utana valtottunk neogranormonn furdetore. Vannak ismijeim akik 2-3 evig a patikai furdetot hasznaltak. Pelus pampers. Kezdetben a popsitorlo is pampers volt de 2 honapos koraban csunyan kipattogott a feneke voros volt. Eszrevettem , hogy a popsitorlo okozza igy valtottunk neogranormonn torlokendore. Sampont , testapolot nem hasznalunk. Baba olajat csak masszazshoz.
2017. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5os vagyok az lemaradt , hogy popsikrem is neogranormonn.☺ kezdetben patikai volt szinten gyerekorvos irja. Amint megszuletett a baba ugyis a furdetot , popsikremet , vigantolt , stbstb a gyerekorvos felirja.☺
2017. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia

Mosószert Tomit használtam (ami babaruhákhoz való), öblítőt Silan Sensitivet, tusfürdőt a Johnson &Johnson (top to toe bath),testápolót gyógyszertárit használtam. Popsikenőcs Sudocrem

2017. aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mosószer Ariel Sensitive folyékony , öblítő Frosch baby

Testápolót nem használtam, babaolajjal szoktam piciként átmasszírozni fürdés után.

6 hónapos korig gyógyszertárit használtunk, majd hipp sensitive illetne nivea baby is bevált mint fürdető, samponból rossmannos tincsszelidítő sampon, de ilyen piciként babé koszmó elleni samponját használtuk.

2017. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ariel baby mosószert és Silan sensitive öblítővel mosok születése óta. Fürdetőből többet kipróbáltunk de a Neogranormon mellett maradtunk,testápolót nem használunk,fürdetővel mosom a haját is.
2017. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Patikai furdetokrem,popsikenocs volt,mikor elfogyott vettem nivea baby habfurdot meg Gabi tusfürdőt,sudocrem a popóra.

Johnsons levendulás olaj,Johnsons hintőpor a hajlatokra hasra hátra(sokan ellenzik mert a láthatatlan porszemcset beazippantja ami lerakódik a tüdőben) aztán a popsitorlo mindig más.

ugyanazzal mossuk az Ő dolgait is mint a mienket(fekete-perwoll,színes-ariel color,fehér-persil és most jelenleg kék lenor)

Nem változtattam semmit mióta megvan a gyerek.de persze ha kipöttyösödne akkor valami illatmentes természetes mosószert-öblítőt használnánk!

2017. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!