Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák! Ti milyen ruhákat...

Anyák! Ti milyen ruhákat vesztek őszre? Hány db pólót, nadrágot stb terveztek, mennyi az ideális ruhamennyiség egy anyának?

Figyelt kérdés
Időm nagy részét itthon töltöm a babámmal, főként sétálni szoktunk a környéken, a város kb 20 perc. A boltba egy héten egyszer megyünk , mikor a párom itthon van. Ősztől egészségügyi suliba megyek, a férjem fog vigyázni a babánkra amíg bent vagyok (nem nappali). Nem szeretnék slamposan kinézni, de azt sem szeretném, ha azt mondanák, hogy anya létére milyen ri*bancosan öltözködik. Sok ruhát sem szeretnék venni, de tényleg nincs semmim. Segítenétek azzal, hogy elmondjátok, milyen ruhadarabjaitok szoktak lenni és kb mennyi őszre? Köszönöm!
2017. aug. 4. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én itthon melegítő/pamut leggings+pólóban vagyok. Pólót itthonra nem veszek, rengeteg van. 2 melegítőnadrágot és 2 leggingset veszek. Hosszú ujjú kardigánt is vettem itthonra tavasszal 3 db-ot, az jó lesz ha esetleg hűvösebb az idő. Olyan ruháim is rengeteg van amiben itthonról elmegyek, de sajnos vagy sem, kényszeres ruhavásárló vagyok. Tervezek venni 3 db hosszú ujjú ruhát, ezeket szeretem télen is harisnyával hordani. Egy sötétebb és egy világos farmert, egy fekete és egy bézs színű nadrágot. Egy poncsót, 3 db hosszú ujjú blúzt, 3 db vékony pamut felsőt, 1 zipzáras és 1 belebújós pulcsit valamint egy poncsót. 1 éve szültem, a ruhaméretem nem változott, de az ízlésem igen. Elajándékoztam és eladtam a régi ruháimat. Tavaszra, nyárra vásároltam. Hűvösebb időkre nekem sincs ruhám.
2017. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hosszú nadrágból 3 van nekem, farmer és két farmer jellegű h&m-es gomb nélküli felhúzós.

Felsőkből változó.. Nem tudnám megmondani..

Én per pillanat inkább egyberuhákat hordok ősszel, harisnyával. Van 3-4 ruhám ehhez kb 4-5 harisnya.

Efölé kardigánt veszek vagy más gombos hosszút, ezekből is van 3-5 kedvenc.

3/4-es vagy hosszú ujjú felsőkből is max 10 van, rövid ujjúból is 10 körül.


Ha szeretnél stílust váltani, ami nem a megfelelés miatt alakult ki hanem a saját jóléted miatt, keress rá Pinterest-en arra, hogy " woman style fall " - egy csomó jót kiad! Ezek télre is tök jók. Tavaszra is ha úgy van.

2017. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van két eltérő színű farmered, egy elegáns nadrágod vagy szoknyád, meg 1-2 egybe ruhád, az már alulra jó. Emellé 8-10 felső, 1-2 csinosabb, meg 3-4 pulcsi bőven elég kell, hogy legyen.
2017. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a ruháim nagy részét turkálóból szerzem be, de szerintem őszre ha van egy-két jobb farmernadrágod az kezdésnek jó. Tudsz venni hozzájuk mindenféle csinosabb felsőt (nem feltétlenül pólót, bár az ízlésedet sem ismerjük) - persze a darabszám nyilván azon is múlik, hogy hetente hány napon van suli. Én szeretem ezeket a vékony, nem zárható kardigánokat is, amik hosszabb fazonúak, azokat is talán 2000 Ft körül szoktam venni akciósan a New Yorkerben. Dzsekit, kiskabátot szerintem érdemesebb turkálóban nézni, jó áron akár több darabot is tudsz venni, így változatosan lehetsz csinos. Cipőt olcsón akár a kalapod.hu-ról is tudsz rendelni, vagy a deichmann-ban leárazás idején. Nekem viszonylag sok, de olcsó (és csinos!) ruhám van, persze nyilván minden ízlés kérdése.
2017. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem van 10 db pólóm, azok közül jó lesz pár őszre is. Kardigánom abszolút nincs, pulóverem sem. Változott az ízlésem. 24 éves vagyok, 4 hónapja szültem, de nem vennék fel olyan rövidnadrágot, mint amilyet tavaly. Nyár elején is elmentem vásárolni - 1 hónappal szülés után -, hogy veszek rövidnadrágot. Egyszerű, egyszínű nyári ruhákkal jöttem haza. Kevés minta van benne, de nem túl sok. Tehát a mindent kidobós ruhákat már nem szeretem.. a egyszerűség jön be szülés óta ruhák, smink, lakásdekoráció stb terén.
2017. aug. 4. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Hűvösebb időben kb. mindig farmerban járok, női fazonú, karcsúsított pólóval, illetve atlétával, vagy hosszú ujjú felsővel, az időjárástól függően. Pulcsiból is a karcsúsított, nőiesebb fazont szeretem, illetve itthonra jöhet a kapucnis-cipzáras is (meg itthon farmer helyett leggings). Ha még hidegebb van, bőrdzsekit szoktam felvenni. Mondjuk én a gyerek előtt is ugyanígy öltöztem. Darabot nem tudom, elég sok nadrágom van (8-9), meg felsőm is (ezt kb. sem tudom, mennyi), pulcsi talán 4-5. Igazából nem egyszerre veszek egy szezonra ruhákat, hanem ha látok valamit, ami tetszik, akkor megveszem, így nincs az, hogy most x darab nadrágom meg felsőm van, mert vannak újak folyamatosan.
2017. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alapdarabokból több van, farmer, vászonnadrág, csinosabb nadrág, szoknya. Felsők, rövid-hosszúujjú, kardigánok. Ezekből ha van több, kombinálhatod.
2017. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fiamnak most lesz az első szülinapja, játékok és könyvek mellett csomó őszi/téli ruhát kap. 5 vastag/bélelt nadrág, 5 vastag pulcsi (2 cipzáros, 2 belebújós és 1 gombos). 3 pár vastag zokni. 3 harisnya. béleltcipőt is fog kapni, mert már pár hónapja önállóan jár. egy őszi kabátot kaptunk az még szerintem jó lesz, télre kell majd egy vastag kezeslábas. Kap még 3 rövid ujjú pólót, 4 rugit (pizsinek) (még 2 van ami jó rá még azokon kívül).
2017. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaj bocsi, most nézem, hogy nem az a kérdés, hogy a gyereknek mit veszel :D bocsi :D
2017. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!