Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek én jó anya leszek?

Szerintetek én jó anya leszek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok,és mostanában sokat gondolkodok,vajon én milyen anya leszek?Sokszor eszembe jut,hogy én mindent meg fogok adni a gyerekemnek,próbálok jó apát választani neki,minimum 2,5 éves koráig szoptatni fogom(már ha Isten is engedi és lesz tejem),nem fogom csak azért tápszerezni,mert néha enni akarok finom falatokat,nem fogom bölcsődébe adni,3 éves koráig velem lesz.Szerintetek én jó anya leszek.Az őszintét megmondhatjátok,de a taplók kíméljenek.Ja és még mielőtt valaki félreért nem fogok nekiállni most szülni,majd 10 év múlva.

2017. aug. 14. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ettol leszel sztem jo anya, de persze az egy okos elgondolás, hogy sokáig szoptatod. A bölcsivel en nem ertek egyet, mert az nem rossz szerintem ha a közösséget szokja a gyerek, de nem vagyok a téma szakértője, viszont en nekem majd dolgozni kell (meg szeretnek is visszamenni, ha kell ha nem). Ovit mi vallásunk alapján valasztunk neki majd, bolcsit meg maganbolcsit szeretnénk.

Ha neked nem kell dolgozni vagy nem akarsz, akkor az a te dolgod, de ettol nem leszel jobb anya, van aki igy van aki ugy.


A parvalasztas szinten nem igy működött nalam, hogy "na ő jó apa lesz" hanem valahogy addig nem is gondoltam a gyermekvallalasra amig nem olyan emberrel hozott ossze a sors, akivel ezt el tudtam képzelni.

Valószínűleg jo anya leszel, mert legalabb elképzelésed van es lathatoan a (szerinted) legjobbat akarod a gyermekednek, es ez téged érdekel mar most.

2017. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon naív vagy, de majd kinövöd. Ez még édes kevés, hogy jó anya legyél. 2,5 éves koráig meg tök felesleges szoptatni, az már csak a te szükségleted, de nem a gyereké.

A párválasztás megint rizikós. Lehet terhesen otthagy aztán nézel mint rozi a moziban.


A bölcsibe adás sem kizárólag a te döntésed. Ha kell dolgozni és más lehetőség nincs, akkor muszáj vagy beadni bölcsibe. Nem történik ott semmi rossz dolog.

2017. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

A megfontolt párválasztás pl jó gondolat. Az is, hogy nem adnád bölcsibe. 2,5 évig szoptatni fölösleges, de még terhes sem vagy, nem látod át ezeket a dolgokat rendesen.

Mindenesetre ha már most aggódsz, ohgy a legjobbat szeretnéd adni neki, akkor valószínűleg jó anya leszel, hiszen készülsz rá, csak ne ess át a ló túloldalára.

2017. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy milyen leszel. Most naiv, álmodozó és okoskodó vagy...
2017. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!