Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek 2 vagy több fia van,...

Akinek 2 vagy több fia van, mesélne kicsit? Milyen 2 fiú anyukájának lenni?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a második babám is fiú lesz. Szivesen hallgatnék sztorikat, hogy milyen 2 fiús anyukának lenni :)
2017. aug. 21. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

3 fiam van,mire vagy kivancsi?

Igazabol nem tudom mi a kulonbseg fius es lanyos anyukasag kozott.

Fiukkal minden csupa auto,dino,munkagep,kek/zold.

A legnagyobb mar kiskamasz,a kozepso 27 honappal fiatalabb,o kicsit erzekenyebb lelku.a pici 17 hos.nincs tundermese,hajfonas,barbie,csillamos cuccok,fodrok.kb ennyi lehet a kulonbseg.

Ugyan ugy hisztiznek mint a lanyok,ha osszevesznek megy a bunyo.

Neha sovarogva nezem a lanyos cuccokat a boltban 😂

2017. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hat nem is tudom igazabol mire vagyok kivancsi :) A rozsaszin babacuccok láttán picit elszomorodok én is, hogy nekem ilyen sosem lesz (nem tervezünk több gyereket). Ezert szeretnek egy pár pozitiv élményt, előnyt hallani, hogy miért is jobb a 2 fiú, minta fiu-lány páros :)
2017. aug. 21. 08:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is k3t fiam van,az egyik 3,a másik 1 éves.Kb ugyanazokat tudnám írni mint az elöttem szóló.Nekem ez előny volt mert én sem voltam sosem az a kimondottan lányos kislány.Ami még pozitívum,hogy egy kislányt mindíg"jobban kell félteni"! Na nem mintha egy fiúra nem leselkednének veszélyek,de azért egészen más a kettő.A lányok többnyire apásak,a fiúk anyásak.Így te leszel a kedvence mindkettőnek
2017. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 fiam van. Nem is tudnék már mit kezdeni a lánnyal. annak örülök, hogy nem kell órákat hajmosással, fonogatással tölteni :) Cserébe jó szaftos bunyók (hol játékból hol veszekedésből) vannak.Tök jó egyébként, vagánynak érzem magam ettől. Kivéve foci vb ideje alatt, na akkor elmenekülnék, 4 pasi gondolhatod...
2017. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!