Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy jó barátnőm(bár mostanság mintha picit távolodnánk),ő a gyermekeim kereszt anyja.Az elmúlt 3és fél év alatt mindketten próbálkoztunk a babával.A különbség,hogy ő most vesztette el a 3.terhességét(múlt héten)nekem meg most fogannt meg a 3.babám..Tudom,hogy nagyon kivan legbelül mégha erősnek is mutatja magát.Nem tudom hogyan mondjam el neki...AMIKor megmondtam neki a 2.terhességem elsírta magát.Azt mondta örömében...de én tudtam,hogy nem..Szóval szerintetek hogyan lehetne ezt kíméletesen közölni? Félek,hogy nagyon meg fog zuhanni.Majdnem napi szinten beszélünk Messengeren.Felmerült bennem,hogy mi lenne ha majd Messengeren mondanám el neki,nem pedig személyesen,mert akkor neki sem kellemetlen ha esetleg sírva fakad vagy akármi.Vagy inkább személyesen?csak akkor ugye tartania kell magát szegénynek(illetve nem kellene,de tuti nem fog előttem kiborulni)szóval értitek....Mit tanácsoltok?
2017. szept. 8. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem személyesen. De ne haragudj meg rá, ha otthagy, vagy kis ideig nem beszéltek, fel kell dolgoznia.
2017. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En vàrnék vele egy honapot is
2017. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Messengeren említeném, ha rákérdez, hogy álltok a próbálkozással vagy hogy mi újság veletek. Igazad van, ha kiakadna, hadd tegye egyedül, így nem kerül kínos helyzetbe. És csak minimálisan említeném.
2017. szept. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne elmondani rögtön majd ha látszik vagy kérdezi elmondod.
2017. szept. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,azért annál szorossabb a kapcsolatunk mint ,hogy addíg titkoljam míg nem látszik.Nekem mutatta meg legelsőnek a tesztjét amikor pozi lett..fordítva is ezt várná.Csak ugye sajnálom szegényt.Nem érezném fairnak ha hónapokat várnék.
2017. szept. 9. 13:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Személyesen jobb lenne, akkor meg tudod vigasztal, ha kiborul.
2017. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És az fair lenne hogy ő elvesztete ,te meg eldicsekszel vele hogy neked jön a 3 .babád ? Mikor ő szomoru amugy is ,te még jobban elszomoritaná.

Ezért irtam hogy ne mond el csak ha látszik.

2017. szept. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,utolsó,valahol igazad van.Ismerem őt annyira,hogy tudjam nagyon rosszul esne neki ha csak annyival később mondanám el neki.Én vagyok akivel rögtön megosztotta a pozi tesztjeit,még jóformán meg sem száradtak.Anno amikor a 2.terhességemet elmondtam neki(akkor már tudtam majdnem egy hónapja),is "kivolt akadva",hogy miért csak most,miért nem akkor amikor teszteltem.Ezért is ilyen nehéz ez most...Mert tudom,hogy ebből sehogysem jövök ki jól.
2017. szept. 10. 07:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Megértelek,de igaz eből jol most nem jősz ki ez is biztos ,mert hiába mutatja hogy örül a te 3. Babádnak kivülröl azért ő belülről nagyon szomoru lesz ez is biztos .
2017. szept. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!