Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire jó a fogdörzsölő?

Mire jó a fogdörzsölő?

Figyelt kérdés
Brendon oldalán nézelődünk. Ismerkedunk a dolgokkal de nincs leírás. Neten se nagyon találtam. Lehet, h rosszul kerestem. Ti használjátok?
2017. szept. 9. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
"A felnőtt ujjára húzva finoman masszírozható vele a gyermek ínye" Szó szerint a brendon.hu-ról.
2017. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem ezeket írja

TulajdonságokAjánlott kor (hó):0+Anyaga:szilikonUjjra húzhatóÚjszülöttkortól használható


De gondoltam, vagyis tudtam annyira tudtam h az okoskodas nem marad el,ha válaszol majd egy kedves emberke :D anelkul nem is lehet segiteni senkinek , h ne éreztessük a másikkal , h az ostoba

2017. szept. 10. 06:41
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk van ilyen, de eddig nem használtuk. Tk. egy fogkefe, van aki akkor is ajánlja ha még nincsenek kibújva a fogak, de szerintem tök felesleges, nem hiszem, hogy fontos lenne megvenni, majd ha van fog, akkor viszont kell kis fogkefe.
2017. szept. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül nem is vettük meg :) koszi!
2017. szept. 10. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!