Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ettől tényleg merev anya...

Ettől tényleg merev anya vagyok, hogy egy ilyet elítélek?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez beleférhet simán egy anyánál, szerintem a lazaság nem itt kezdődik.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..



2017. szept. 19. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Nincs veled gond. A pasi egy gyökér.
2017. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
a nő* ':D
2017. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem hinném, mert ez a viselkedés nagyon gáz. Szegény gyerek.
2017. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Normális anyánál nem hiszem hogy beleférne. Jó, megértem hogy ki van éhezve, de akkor hívjon már fel valakit hogy menjen el a gyerekért. Én is meglepődtem mennyi nő szerint rendben van ez. Nem tudom akkor hogy állna a szájuk ha az ő volt férjük felejtené az iskolában a gyereket mikor nála van, ugyan ezzel az indokkal..
2017. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
minap voltam fültanúja egy beszélgetésnek, ahol egy nőci fennhangon szídta az exét, hogy elfelejtett a gyerekükért menni , (mert úgy beszélték meg, hogy aznap a pasi viszi el, gondolom) es du 6kor hívták a suliból, hogy itt van a kiskorú gyereke, nem gondolja tán, hogy érte kéne jönni?? szóval, nem tudhatjuk mi volt, lehetett ez is.......
2017. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, akkor a nő nem csak annyit jegyzett volna meg hogy hoppá-
2017. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szerintem ott nem a nők értenek az anyával együtt, hanem kiéhezett lúzer pasik, akik szerint ez teljesen normális.
2017. szept. 19. 20:48
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

Én nem tudom. Mikor gyereket szültem, felelősséget vállaltam érte. Bevallom, nekem is volt olyan, hogy egyik hétköznap elmentünk romantikázni a férjemmel miután a fiunkat beadtuk az iskolába(kéthavonta kb egy olyan nap van amikor egyszerre van szabadnapunk)és lementünk a Velencei tóra. Nagyon jól éreztük magunkat és kicsit elfelejtkeztünk az időről, de amint láttuk hogy már nem érünk oda a fiunkért ugrasztottunk valakit hogy menjen érte és legyen vele míg hazaérünk. Nekem már ekkor is borzalmas lelkiismeret furdalásom volt, pedig a kicsi időben el lett hozva, nem várt a portán, csak nem én mentem érte.

Tehát nem azt mondom, van olyan alkalom hogy így alakul, de igazán felhívhatott volna valakit, vagy a sulit kufirc előtt, hogy megoldódjon a dolog.

2017. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

Az anya nem hanyagolta el a szexért a gyereket. Jól érezte magát, és megfeledkezett az időről.


Akkor hanyagolta volna el, ha tudta volna, hogy nem fog odaérni, akkor viszont nem lepődött volna meg azon, hogy hívták.

2017. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Délután találkozott a pasival, azért csak felmérte, hogy mire jut idő. Nem lenne gond, de írta a kérdező, hogy anyának van segítsége, miért nem kérte meg őket, hogy hozzák el, mert neki randija van.
2017. szept. 19. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!