Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ettől tényleg merev anya...

Ettől tényleg merev anya vagyok, hogy egy ilyet elítélek?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez beleférhet simán egy anyánál, szerintem a lazaság nem itt kezdődik.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..



2017. szept. 19. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Mert nem gondolta, hogy gyorsan megy az idő majd.


Én átérzem kicsit a helyzetét, néha napközben azon kapom magam, hogy már dél van, pedig az előbb kilenc volt.


Volt egy kommentelő a kérdésnél, aki írta, hogy egész más félnégytől szexelni, mint 5kor nekikezdeni. Ha 5kor szexel, tudja, hogy csak kevés idejük van és ezért gyakran nézi az órát.


Ha nekiáll 3 után, azt gondolja, tengernyi idejük van, azalatt a 2 óra alatt még hajat is tud mosni és lazán odaér a gyerekért.

2017. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
Nem vette észre, hogy hány óra. Mondhatnám elb...a az időt. Azért ez nem világ vége.
2017. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
Akkor én is az vagyok mert nekem sem tetszik az ilyen viselkedés ,nagyon nem .
2017. szept. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%

Én jártam így ovisként hogy senki nem jött értem, mert elfelejtettek. Mai napig emlékszem a sajnálkozó és egyben utálatos nézésekre a takarító néniktől meg aki még ott volt velem. Olyan mintha nem számítanál a családodnak, hiszen hogy lehet elfelejteni egy gyereket?

Egyébként nekem anyám dolgozott, apám alkoholista volt szerintem aludt, a tesóm meg még 10-11 éves volt.

2017. szept. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
28%

Elveszítette az időérzékét, ennyi. Nyilván senkivel nem fordult még elő soha....


Igen, gáz, de ha egyszeri eset akkor nem ítélném el az anyukát.

2017. szept. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

En is jartam igy. Anyum dolgozott es batyamek is. Apam a kocsmaba szokas szerint. Ovono aki a rokonunk es velunk szembe lakott O vitt haza ovi zaras utan.


Konyorgom..hamar megcsinaltak azt a gyereket aki nem kerte , h legyen figyeljunk mar ra es viseljuk gondjat , ne a fax legyen fontosabb! Szegyenemben elsullyednek ha a fiamrol megfeledkeznek akar ovis akar sulis!

2017. szept. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Annyit hozzátennék, ha szándékos volt, akkor persze nagyon durva. De szerintem nem így tervezte, csak nem figyelte az órát.
2017. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%

Nincs veled baj, ez tényleg nem normális.

Ha tudja előre hogy valami fontos programja van akkor szervezze már úgy a dolgokat. Felnőtt nő. Nem "hoppozni" kell, hanem előre gondolkodni.

2017. szept. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%
Anyaként ha ez egyszer, véletlenül megtörténne velem (de nem fog), nem annyit reagálnék, hogy hoppá, hanem kb. pánikszerűen kapkodnám a cuccomat, szidva magam, hogy hogy lehetek ekkora egy gyökér, szegény pasit kb kirúgnám az ajtón, és rongyolnék a gyerekért ötezerrel. Nekem a reakció ebben a sztoriban nem stimmel, marhára nem arra utal, hogy ez az első eset, és anyuka szarul érzi magát miatta.
2017. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%
Kedves utolso kommentelő ,tejesen egyetértek veled pont.
2017. szept. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!