Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nő otthagyta a napköziben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő otthagyta a napköziben zárásig a gyerekét, hogy velem legyen, szexelhessen. Eléggé elment a kedvem tőle, szerinted jogosan?

Figyelt kérdés

Én 32 vagyok, ő 34 és van egy nyolc éves kisfia. A harmadik randink délután volt, amin először sétáltunk, aztán fagyiztunk, majd ittunk egy-egy pohár bort és felmentünk hozzá, miután mondta hogy egyedül van.


Szexeltünk párszor, aztán este hatkor látja a telefonján, ami némítva volt, hogy már többször hívták a suliból, hogy már a portás vigyáz a srácra, mert mindenki hazament. És akkor mondta, hogy "hoppá" és felöltöztünk, elköszöntünk egymástól és ő ment a gyerekéért, én pedig haza. Azt hittem az apuka vagy nagyszülő megy ma érte, vagy ilyesmi. (Amik gyakran előfordulnak, szerencsére nem maradt egyedül a gyerekkel azt mondta.)


Na ez most eléggé elvette a kedvem a vele való ismerkedéstől. A randikon pedig olyan jókat beszélgettünk, jól megértettük egymást.


2017. szept. 19. 12:11
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
67%
Ha csak szexre kell, és tudsz asszisztálni ahhoz, hogy elhanyagolja valaki így a gyerekét, akkor ok ez így. Más esetben viszont teljesen érthető, hogy kiábrándultál, hiszen a nő felelőtlen, a gyerekét leszarja, és ha hosszútávon terveznél vele, ez sok mindent elárul róla. Persze az ellenoldal lehet, hogy azt fogja mondani, hogy látod, mennyire oda van érted, hogy máris fontosabb vagy, mint a gyereke, meg hogy háttérbe akar szorítani mindent, hogy veled időt töltsön... De azért ebből a viselkedésből az ember kb. 16 éves koráig kinő.
2017. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
44%

Okádék egy nő.

Omg, de egy büdös kva, már bocsánat.

Nem szeretem a gyerekeket, nem is tervezek, de az alap, hogy a gyerekről azért nem feledkezünk meg ha már csináltunk egyet! o.O


nem a kedvenc csokiját nem vette meg a boltba, vagy hagyta el a játékát valahol az utcán, konkrétan a pasizás miatt elfejti a gyerekét?? Ótvaros egy pitsa


Nem csodálom hogy ha nem is beszélnél vele többet. Mert az anya, és a nő megfogalmazás is túlzás rá!

2017. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
79%
hát nekem is elmenne a kedvem tőle... teljesen jogos, én a helyedben semmi komolyat nem akarnék tőle
2017. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem egyszer belefer, persze attol fugg, mikor mentetek haza, mert mondjuk ha fel 4-kor mar a lakasban voltatok, es nekialltatok "parat" szexelni akkor nyilvan nem nezte kozben az idot. Ha 5-kor ertetek haza, akkor nyilvan mar bele se kellett volna kezdeni a szexbe.

De ha ennyire lazan fogta fel, hogy tenyleg csak ennyit reagalt, hogy "hoppa", az erdekes :DDD Amugy en is maradtam parszor a portan suliban, mert anyukam nem ert oda, neki ugyanis olyan volt a munkaja, hogy nem kiszamithato. Tuleltem.

2017. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
63%
Jézusom, de egy szégyen ez a nő... megértem, hogy elment tőle a kedved.
2017. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
55%

addig kérem ne ítéljünk el valakit, amíg nincs gyerekünk vagy legalább nem vigyáztunk egyre 1-2 hónapon át.


ezt azért el lehet nézni neki, gondolj bele, hogy nem egyszerű neki sem az élete, nem csak a saját életét, hanem a fia életét is be kell végig osztania és végre tombolt veled egyet és annyira élvezte, hogy belefeledkezett.


mindenkivel megeshet, ettől még nem lesz egy rossz anya, hanem ember aki hibázik néha.

Sokkal rosszabb azok akik lustaságból nem mennek a gyerekért, mert inkább TVznek otthon.

2017. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
46%

6-os

Ha gyereke van vkinek akkor ne felejtkezzen bele semmibe. A gyerekedert felelősségel tartozol.

Undorító viselkedes, amit csinalt. Aki igazan felelősségteljes annal ilyen sosem fordul elo. Aki ezt megteszi, az maskor is

Nehogy mar egy farok fontosabb legyen, mint a sajat gyereke.

2017. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
69%

A gyetek apja lehet egy k-u.vapecèr'a nagyszülők alkeszok stb...

Csupân időbeosztásban hibázott a nő!

Vagy jobb lenne otthon lenne és tudnä mit csináltok?-Egy 8-éves nem hülye.

2017. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
62%
Persze, akinek gyereke van az onnantol megszunt ember lenni, az onnantol viselkedjen is ugy, ami - egy gyerekellato robot 0-24-es modell :D
2017. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy a tökéletes önfeláldozó szupetanyaságot sem köszöni'meg sok "gyerek" ...

Akikre meg xart az anyjuk néha olyan tisztelettel beszélnek a szüleikkel-ről ...


Nem kocsmában hagyta a kölköt!

Kérdező nem nekedvaló

2017. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!