Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szeretnének egyes nők...

Miért szeretnének egyes nők 40-45-50 évesen szülni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én vagyok rosszul bekötve, de nekem annyira furcsa és érthetetlen, amikor valaki ilyen idősen szeretne gyermeket. Félre értés ne essék, nem gondolom úgy, hogy csak 25 éves kor alatt lehet/érdemes szülni, de tényleg nem értem, hiszen olyankor egy nő már majdnem nagymama korú (főleg 45-50 évesen). És nem feltétlenül arra gondolok, amikor az első gyerekre várnak 15-20 évet és 40 évesen sikerül, hanem amikor valakinek már 18-20+ éves gyerekei vannak és megint babát vállal.

Ti nem találjátok furcsának? Vagy soknak a korkülönbséget?


2017. szept. 27. 01:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
52%

A 49 éves,az már majdnem 50.


Igen,a te anyukád még egy másik rendszerben élt,nőtt fel,ezzel nincs gond.


De ma egy értelmes nő nem szül 25 alatt gyereket.


Amikor valaki 40 évesen nagymama,az elég gáz,mert azt jelenti,hogy jó eséllyel ő is és a gyereke is ugyanazt követték,hogy csak úgy "majd lesz valami" módon bevállalták a gyereket.


27 éves az már elfogadható kor,de nagyon sok nő még ebben a korban sem érett az anyaságra.

De van olyan is,amikor egy 27 éves nő már egy 30-as nő érettségi szintjén van,azzal nincs gond.


Ismerek olyan 38 éves nőt is,aki úgy él,mint egy tini,pedig már 18 éves lánya van,azt se tudja a gyerekével mi van,amíg kicsi is volt a gyerek állandóan bulizni járt,a nagyanyja nyakán hagyva a gyereket.

2017. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
37%

Nekem is van ismerősöm,aki 23 évesen,az egyetem utolsó évében lett terhes,nála jobb anyát szinte alig ismerek.

Viszont ez ritka.


És sajnos most 29 éves,otthagyta a férje egy idősebb nőért,mert 10 évvel idősebb tőle a férfi,és most jött ki köztük a korkülönbség.


Így viszont nagyon nehéz lesz neki 2 gyerek mellett majd vele egykorú partnert találni,mert a 30 körüli férfiak többsége nem egy 2 gyerekes anyával akar összejönni.


Persze sosem mondanám neki,mert sértő lenne,de jól elcseszte,hogy ilyen fiatalon szült,mert akkor még annyira szerelmesek voltak,azt hitték örökre együtt lesznek,mer 15 éves kora óta volt a férjével.

2017. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
58%

#9: 1936-ban született, a háború bekavart az iskolaéveibe, plusz elvették a földünket is valamikor s nem volt pénz a taníttatására. Estin végzett gimit s levelezőn egyetemet, aztán még évekig fogalmazó volt... Én 1976-ban születtem. Gyermek még nincs tervben, de lassan össze kéne kapnom magam, ha úgy gondolom, hogy kéne. Ház van, megbízható társ s remek apajelölt van, pénz semmi, s még nagyon éretlen vagyok. Karrier nincs, de az nem baj.


Érdekes érvek vannak itt. Kit érdekel, hogy szülőin hány évesnek nézik az embert? Van, akit konkrétan a nagyanyja nevel, és? Ha arról van szó, hogy lesz gyermek, akire vágyunk vagy SOHA, akkor biztos meghatnak minket az ilyen kicsit sem fontos dolgok.

Én ugye 41 vagyok, s kifejezetten biztatnak gyermekvállalásra az ismerősök. Igaz, ők inkább harminckevésnek néznek. Szóval a kinézet-érv nálam gyenge, de persze az úgysem számít.

A családi gének és a termékenység jó, úgyhogy még egy probléma jelentősen mérsékelve van. Vigyázok az életmódomra, hogy sokáig fitt és egészséges legyek (hisz a gének sem mindenhatóak). Sok fiatal anya gyermekvállalása áll gyengébb lábakon...

2017. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én csak 2 embert ismerek aki 40+ válalja válalta a gyerekeket ,az egyik 3 gyereke mellé még beválat egy terheséget ikrek letek csaj már évek otta nem dolgozik ,


Másik is az 5. Gyerekét várja az sem dolgozik évek otta ,

Mást nem ismerek inkább örülnek az ismerösök hogy nagyobbak letek a gyerekeik .

2017. szept. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
9%
Mert agyhalottak
2017. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom. 40 évesen még csak csak, de 50 évesen elég bizarr dolog. Gondolj bele, 18 évesen érettségizik a gyerek az anyja meg màr egy 68 éves vèn nyugger banya. Azt hiszik a tanárok, hogy a nagymamához van szerencsèjük😅
2019. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mert elment a józan eszük. Aztán mivel ilyen öregen már nagy az esélye, hogy beteg lesz a gyerek, ők természetesen nem fognak tehetni erről. Bedugják szegényt valami intézetbe, és továbbra is fognak fizetni 18-20 éves fiatal srácoknak, hogy kezelgessék az összeaszott, büdös lyukukat.
2022. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!