Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is jellemző, hogy...

Másnál is jellemző, hogy kiskamasz gyermeke már nem akar eljönni olyan családi programokra amiket nemrég még nagyon élvezett?

Figyelt kérdés
11 éves és Balatoni kirándulásra mennénk,több helyen megállunk, kompozás, séta, fagyizás, étterem.
2017. okt. 1. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Igen. :)

Ezzel érezteti, hogy ő már nem gyerek, aki családi programokra jár, mert az ciki (a haverok előtt).

Nyugi, ki fogja nőni. Esetleg segít, ha viszitek a legjobb haverját is, vagy ha van benne "felnőttes" program, pl. kalandpark, bowling, vagy amit ő választ.

2017. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Bizony jellemző. Én nem érzem olyan nagy gondnak de apa eléggé sérelmezi, talán mert a kiskamasz kislány. :)
2017. okt. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csináltam, sőt, szerintem a kamaszok 99%-a ezt csinálja. Sőt, ne adjon puszit a szülő a kortársak előtt, mert ciki. Meg visszadumálnak. Teljesen normális viselkedés egy 11 évestől. Nem kellemes, de pszichológiai szempontból egészséges reakció.
2017. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Én még 19 évesen is ilyen vagyok :D

Persze olykor nem jó kedvemből, pl. Szüleim kiakarnak menni testvéremhez Németországba, de én közöltem, hogy nem. Dolgozok, tanulok egyszerre, a szabadságaimat meg kell hagyni a vizsga napokra, meg akkor az iskolámról is lemaradok (levelezős főiskola)

Most lehet lefújolni meg minden.

Az ízlésem is teljesen más mint szüleimé. Én: Múzeum, kiállítások,város nézés,túra, várak,kirándulás,v (lovas/állatos)programok amik a kedvenceim.

Szüleim: Étterem,beszélgetések, borozgatás stb stb..

2017. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül mégis eljött és nagyon élvezte, tele élményekkel, boldogan ért haza este.
2017. okt. 2. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!