Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal kismamák anyukák!...

Fiatal kismamák anyukák! Milyen fiatal anyukának lenni?

Figyelt kérdés

Terveztétek a babát? Együtt maradtatok az apukával?

Hogy alakultak a dolgok?

Megbántátok?


2017. okt. 3. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Szia

1 évig terveztuk mire jott a kisfiam, szval 22 évesen szultem

Egyutt vagyunk azóta is es várjuk a kislanyunkat 17 hetes vagyok , 24 éves (decemberbe 25)

Sosem bántuk meg egy percre sem!!

2017. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Mi számít fiatalnak?

26 éves voltam amikor megszületett a fiúnk.

Nem bántuk meg, azóta is együtt vagyunk.


Ami viszont szokatlan volt és hozzá kellett szoknunk - az a kettőnk (párom és én) közös idejének hiánya vagy egészen leredukált ideje. Az rossz volt. Nem tudtunk annyit foglalkozni egymással mint azelőtt. De ha kreatív az ember és türelmes, eljön újra az ideje.

2017. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Kia fiatal? 23 évesen jött a baba, de mindig avval szembesülök, hogy én már nem számítok annak.

Igen, terveztük, váratott is magára. Együtt maradtunk, persze. Igazából semmi okom panaszkodni, minden úgy alakult, ahogy szerettük volna. Megbánni sose tudnánk, életünk értelme ez a gyerek.

2017. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
21 éves vagyok, 5 hete született a lányom. Tervezett baba volt, a párommal már több mint 3 éve együtt vagyunk, együtt is élünk. Egyáltalán nem bántam meg, hogy így alakult, sőt nagyon örülök neki. Szerintem szuper dolog fiatal anyukának lenni :)
2017. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :)

Én is fiatal anyuka vagyok, és a közelemben azt látom sokan megbánják, ha fiatalon szülnek, akkor is ha tervezték. :(

2017. okt. 3. 19:31
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

20 évesen szültem, tervezett baba volt, párom 23 volt. tudatosan fiatal szülő akartam lenni mindigis. Nem bántam meg, hogy ilyen korán vállaltam gyereket, sőt, 1-2 év múlva jöhet a következő is :)

apukával együtt vagyunk, amikor született a pici, akkor 5 éve alkottunk már 1 párt.

2017. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

24 évesen szültem a fiamat,tervezett baba volt,és soha egyetlen pillanatra sem bántam,bántuk meg!Természetesen azóta is együtt vagyunk a férjemmel,és most így hárman várjuk már nagyon a hugi érkezését.


(Mondjuk pontosan nem tudom eldönteni,hogy ki tartozhat az általánosságban vehető "fiatal anyuka" kategóriába,főleg,hogy a múltkor egy olyan kislány ült mellettem terhesgondozásra várva,aki még a tizennegyedik életévét sem töltötte be...)

2017. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem terveztük, és nem maradtunk együtt, de ettől függetlenül tíz év távlatából azt mondhatom, hogy teljesen jól alakultak a dolgok :) Akkor voltam 20 éves, igazából mindig is vágytam rá, hogy fiatalon legyek anya, de tény, hogy nem pont így terveztem, az apuka finoman szólva nem volt az a típus, akivel az ember hosszabb távon együtt szeretne lenni.

De nem bánom, volt öt évünk a fiammal kettesben, és nekem csupa pozitív emlékem van erről az időszakról, még ha utólag látom is, hogy voltak dolgok, amik sokkal nehezebbek voltak egyedül, mintha két szülő lett volna. Alapvetően az, hogy fiatalon lettem anya, szerintem szuper volt, de nehezen tudnám megfogalmazni, hogy miben volt más, mint most, 30 évesen a kisebbikkel.

2017. okt. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22 évesen született az első, most 26 vagyok, egy hónap múlva születik a második fiam is. Terveztük, együtt vagyunk még most is, sőt talán jobb a kapcsolatunk mint gyerek nélkül volt. Soha nem bántam meg, remélem nem is fogom. :)
2017. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!