Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 24 évesen még...

Szerintetek 24 évesen még fiatal lennék anyukának?

Figyelt kérdés

2016. júl. 8. 12:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszem. De ez másik millió dologtól függ még.
2016. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Testileg nem.
2016. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mert itt kérdezed.
2016. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha felmerül benned ilyen kérdés, akkor biztosan.
2016. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ,ha még nem fejezted be a tanulmányaidat és a szüleid tartanak el,akkor fiatal vagy még.Ha már dolgozol és van egy rendes párkapcsolatod,és tényleg felelősségteljesen átgondolva úgy döntöttetek,hogy akarjátok,akkor nem :)
2016. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Azért mondom hogy igen, mert felmerul benned ez a kérdes tehát bizonytalan vagy benne. Nem írsz semmi konkrétat csak hogy hány éves vagy. Ebből nehéz eldonteni hisz nem kor függvénye, annál sokkalta több. Van olyan 40 éves akire egy percig nem bíznám a gyerekemet és van olyan 20 éves akire igen.

Ezt úgy írom hogy 24 évesen nekünk most jön a 2. Baba.

2016. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel itt is ezt a kérdést hogy olyan embereknek, akiket nem ismerek, mi a véleménye erről.

Azért mert valaki azt mondja hogy igen, az csak egy vélemény, amit tiszteletben tartok.

Egyébként már 3,5 éve vagyunk együtt a párommal, 1 éve lassan hogy összeköltöztünk, és nagyon boldogok vagyunk.

Neki is van állandó munkája, ahogy nekem is.

18 hetes terhes vagyok, és mindenki izgatottan várja a babát, éstámogat.

Én csupán csak kíváncsi voltam mások véleményére, mivel kaptam egy pár olyan megjegyzést hogy még itt van az egész élet elöttem, stb..

De köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. júl. 8. 13:17
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Alapból, ha csak a kort nézem nem.

Én 25 vagyok, de el sem tudom képzelni, hogy gyerekem legyen még vagy 5 évig. Szóval sok minden mástól is függ, nem csak a kortól.

2016. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Értem. A 24 éves 2 gyerekes vagyok. Soha! Ne érdekeljen más véleménye! A mai 24 évesek többsége még bulizik nincs normális kapcsolata. Mostanság ez a normális!? Hát ez van. Én is többször megkaptam innen onnan hogy na de ilyen fiatalon? Nem vagyok fiatal hozzá, nem tartom magam annak! Mindenki más.

Én is megkaptam hogy na mi van felcsinaltak? Miközben első babánál is már 1 éve házasok voltunk. Vagy amikor házasodtunk hogy na mi van jön a gyerek? Mosolyogni kell rajta, aztán továbbmenni, mást nem tudsz csinálni. Mindenkinek más az élete :)

Gratulálok a babához és sok egészséget kitartást!

2016. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Én most fogom betölteni a 24-et és júl. 23-ra vagyok kiírva a kislányunkkal. Augusztusban leszünk 1 éve házasok, tervezett baba :) Tőlünk is többen kérdezték amikor házasodtunk, hogy "úton a baba"? Mi mindig csak annyit mondtunk, hogy nem, mi csak egyszerűen szeretjük egymást :D Én nagyon örülök, hogy minden ilyen jól alakul velünk, szerintem pont ideális a korunk (férjem 25), és persze minden megvan a babához...ház,autó,munka. Ki hogy érzi, szerintem egyáltalán nem az a fontos,hogy hány éves vagy! Boldog babavárást :)
2016. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!