Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem tud főzni, hogy...

Aki nem tud főzni, hogy vállal gyereket?

Figyelt kérdés
A gyereknek ennie kell, de mi van azzal az anyukával aki nem tud főzni, ne vállaljon gyereket?

2017. okt. 10. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Egyszerű ez, meg kell tanulni főzni 😊

Nem olyan ördöngösség az.

2017. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Hozzátápláláshoz nem kell főzés tudomány. Puhára főzni sima vízbe zöldséget nem nagy dolog. De lehet valaki inkább rögtön elkezdi a 4hós kortól adható üveges bébikaját. Babám szerencsére nem szereti.
2017. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ettől rettegek, hogy seose fogok megtanulni főzni
2017. okt. 10. 20:00
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az anya is evett eddig is, nem halt éhen. Szerintem meg fogja oldani. :)

Egyébként meg aki olvasni tud, az főzni is. Sőt, tele az internet videós receptekkel. Nem kell egyből a legbonyolultabb kajákat megcélozni. :) Egy túróstészta már főtt ételnek számít. Egy bolognai sem sokkal nehezebb. Millió félkész étel, fűszerpor stb. kapható, aztán ha ez megy, jöhet a következő fokozat.

Egy biztos: senki se született úgy, hogy tud főzni.

2017. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó hirem van hogy a babák nem rögtön 3fogásos étellel kezdik.

Fokozatosan belatanulsz.

Az internet világába már azért nem olyan nagy dolog megtanulni..

2017. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
65%

És?

Anyukám sosem főzött, nála kimerült a tudomány a melegszendvicsben, müzliben. Mégis felnevelt minket (én 21 éves vagyok, a bátyám 26). És ettől függetlenül nagyon jó anyának tartom.


Én sem szoktam főzni, pedig tudok (elég jól mások elmondása szerint).

De nem szeretek pepecselni vele, utána félórákat pakolni, mosogatni, főleg, ha a gyerekek 4-5 falatot esznek belőle.

A mai világban azért elég sok alternatíva van arra, hogy mit tehet az anyuka, ha nem tud/nem akar főzni. Nem a konyhában töltött órák száma határozza meg, hogy valaki milyen szülő, hidd el!:)

2017. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem marinált lazacot kell kuszkusszal főzni. Első évben csak pürésítesz. Amúgy sem kell ész a főzéshez. Recept alapján megcsinálni egy ételt nem nagy tudomány, szövegértelmezés és két kéz kell, ennyi.
2017. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki olvasni tud, főzni is tud. A mai világban, amikor minden videó fent van a neten, tényleg ultra fogyatékosnak kell lenni ahhoz, hogy ne sikerüljön.
2017. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Ahahahah ilyet még nem hallottam. Tudod hány anya van, aki nem tud főzni, mégis egészségben nő fel a gyermeke? Amúgy meg a főzéssel (magas hőfok miatt) sokszor pont a legértékesebb vitaminok, ásványi anyagok vesznek el. Nem kell túlagyalni a főzést :-) Persze, nyilván kell a gyermeknek főtt étel IS, de nem csak és kizárólag azon kell felnőnie, ismerje csak meg a nyers zöldséget, gyümölcsöt, szuper szendvicseket is lehet készíteni, ott vannak a változatosabbnál - változatosabb tejtermékek, később jöhetnek a csonthéjasok is, ha nincs allergia.
2017. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Én tudok, de sose szoktam. 6 éves a fiam és él és virul.
2017. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!