Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek hogy esne/eset...

Anyukák, nektek hogy esne/esett ha meglátogattak titeket?

Figyelt kérdés
A szomszéd kislány, húszas évek közepén jár kisbabája született, előttem nőtt fel, amikor ő is megszületett meglátogattam. Na és most meglátogatnám őket. Nem vagyunk olyan szoros kapcsolatban, köszönő és pár szó beszélő viszonyban vagyunk egymással. Nem tudom átkopogjak-e hozzájuk, illetve mit vigyek ajándékba?
2017. okt. 12. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha mostanában szült, akkor inkább ne látogasd meg, ilyenkor még jobb a kismamának és a babának is a nyugalom, éppen elég a családtagok látogatása.
2017. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Látogasd majd meg, de ne ugy mint az en szomszedasszonyom h haza se ertunk de ránk ront unalmában. Miatta zárjuk az ajtót..


Várj kicsit. Pl majd ha látod h már viszi babakocsival akkor kérdezd meg mikor lehet atnézni hozzájuk egy kicsit , én ennek örülnék.

2017. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már több mint 2 hónapos a baba, és már legalább 1 hónapja járnak sétálni
2017. okt. 12. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Akkor szerintem nyugodtan, de kérdezd meg tőle, hogy mikor alkalmas, nem mindenki szereti a váratlanul betoppanó látogatókat.
2017. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodtan menj el! Kérdezd meg, hogy mikor lenne alkalmas!

Vigyél neki valami házi sütit vagy gyümölcsöt. Babának meg egy szép takarót, valami kis ruhát, bodyt vagy egy kedves kis plüsst.

2017. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Beszeld meg veluk elore, en orulnek a latogatasnak.

Ahogy irtak elottem vigyel valami finom sutit, a babanak meg pl egy kis jatekot, csorgot pl a DM - bol, azzal nem foghatsz melle.

2017. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Azért a huszas évei közepén már nem annyira kislány az a szomszéd.
2017. okt. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Én is vittem már a babámat sétálni 3 hetesen, és sejtettem hogy a külvilágnak egyből ez fog lejönni, hogy “na kimentek az utcára akkor már biztos látogatni is mehetünk”. Na nem. Számomra ez nem egyenlő ezzel. Azért vittem ki a babamat, mert egy kicsit ki szerettünk volna kimozdulni, és szép idő volt, de számomra teher volt minden látogató anyukámon és anyósomon kívül. Ma 7 hetes a babám, de már rengetegen voltak itt nálunk, holott kijelentettem h kb 2 hónapos koráig mindenki várjon türelemmel, főleg aki nem közeli rokon hanem csak ismerős vagy nagyon távoli rokon. Mindenképpen kérdezz rá előtte, nem illik kérdezés nélkül odaállítani egy kisbabás családhoz. De ez csak az én véleményem, van olyan ismerősöm aki teljesen az én ellentéten, mindig átjáróház van náluk és cseppet sem zavarja az anyukát..
2017. okt. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Elozo, a szomszed gyereke mar elmult ket honapos.
2017. okt. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!