Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki PCOS-s és már szült utána...

Aki PCOS-s és már szült utána beállt már a ciklusa?

Figyelt kérdés
Csináltam a PCOS-ra a 3-as kezelést viszont 3 havonta volt menstruációm ennek ellenére hamar teherbe estem szerencsére, mert figyeltem az ovuláció jeleire. Már 1 éves a kisfiam és most is össze vissza van a ciklusom 2-3 havonta jön meg viszont akkor 2-3 hétig is eltart.

2017. okt. 17. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Magától nem fog, csak ha szigorúan tartod a 3as kezelést.
2017. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem áll be, ha nem tartod a kezelést. Ez nem múlik el soha.
2017. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem beállt, már kétszer szültem. Nem azt mondom, hogy napra pontos, de 27-37 nap között van, általában 31 napos. Mivel szoptattam, tejmentes diétán is voltam, nem diétáztam pluszban, se jem sportolok két 2 három éven aluli mellett, se merckformint nem szedek.
2017. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem állt be szülés után, továbbra is meseszerű, pedig már 7 éves a gyerkőc.
2017. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt mondanám, inkább megváltozott...a napok száma lecsökkent, a 31-32 napos ciklusok 26 naposak lettek átlagban, sajnos a luteális fázis rövidült meg. Már egy éve szeretnénk lassan kistesót, most megyek majd vérvételekre, valószínű a progihiány. Szedek metformint, biciklizek, a diétát 80%-ban tartom. De ezek után nagyon szigorúan kellene, bár az a progeszteronhiányon nem gondolom, hogy segítene. Hőmérőzök, figyelem a jeleket és mégsem leszek terhes. Doki szerint pedig van peteérés (UH), és tüszőrepedés is....
2017. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!