Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beteg lett a kislányom,...

Beteg lett a kislányom, utaznátok így?

Figyelt kérdés

Messze laknak a nagyszülők, így nem sűrűn találkozunk velük. Most mentünk volna haza a hosszú hétvégén.

Persze Murphy törvénye... beteg lett (majd 3 éves). Lázas, folyik az orra.

Ma viszem orvoshoz, gyógyszert úgyis adom majd neki,

Én szívem szerint nem mennék így sehova! Viszont párom is, és nagyszülők is azt mondják ha kapja a gyógyszert mindegy, hogy hol van, majd meggyógyul.

Rábólintsak az utazásra? Vagy csak én gondolom úgy, jobb lenne neki itthon.

Mit csinálnátok a helyemben?



2017. okt. 20. 07:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
a kisfiam (4 éves volt akkor) "csak" nyűgös volt, amikor elindultunk 300 km-re a dédszülőkhöz hétvégézni. 2 napig semmi baja nem volt, csak bújt, sirdogált időnként ok nélkül. mira hazaértünk, már lázas és pöttyös volt, száj-kéz-láb betegség. Öröm, hogy a dédiéket nem sikerült összefertőzni, de az unokatestvéreket sajnos igen.
2017. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem mennék. Lesz még máskor is lehetőség, keressétek és beszéljétek már meg azt. De várható, hogy amíg kicsi a gyerek többször kell programot lemondani miatta.

Azt is tudom, hogy a nagyszülők nehezen értik meg, apukámnál akartunk karácsonyozni, de lányomnak tüdőgyulladása lett. Amit kaptam, lecsapta a telefont. Aztán pipán átmentem 2 percre csak én és megmutatta a gyerek rtg. papírját. Pár hétig nem szóltam hozzá.

2017. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Lázasan nem vinném. Egyszer úgy nekiindultunk, hogy még náthás volt, de már kilábalóban volt egy betegségből, eléggé szenvedett még úgy is a kocsiban.
2017. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A kozerzetetol szoktam fuggove tenni,es lehet megkovezni,de mi mar mentunk beteg gyerekkel...ha lazcsillapitoval jol van ,nem bagyadt,rosszkedvu,akkor mennék...nekunk az orvosunk is azon az allasponton van,hogy mindegy neki hol beteg..gyógyszer es anya legyen vele,ha szükséges,a.többi lenyegtelen.
2017. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!