Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Frappáns, de véletlenül sem...

Frappáns, de véletlenül sem bántó válaszok a mikor jön a baba kérdésre?

Figyelt kérdés

Nem akarunk gyereket. Soha. De friss házasok vagyunk, és állandóan mindenki ezzel nyaggat, ha megmondjuk, hogy nem akarunk, megpróbálnak meggyőzni arról, hogy de az nekünk milyen jó lenne. Nem értik meg, és már kezd az agyvizem felmenni tőle.

Boltban dolgozom, sokan ismernek a vásárlók közül. Sokan tudják, hogy nemrég házasodtam, és szinte minden nap megkapom ezt a kérdést. Nyilván bunkón nem válaszolhatok nekik, ha meg akarom tartani az állásomat, nem bunkózom a vásárlókkal, de mégis kéne valami frappáns válasz, ami nem bántó, de vagy észreveszik, hogy olyanban turkálnak, amihez semmi közük, vagy ami megelőzi a további kérdezősködést vagy szentbeszédet.


2017. okt. 21. 16:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mikor jön a baba??

Majd, ha èn ès a fèrjem úgy döntünk, hogy jöhet! Nem döntöttünk mèg úgy. (cinikus hangsúly legyen az ÈN ès a FÈRJEM szavakon)

2017. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokáig próbálkoztunk, lombik babank lett, nekünk sajnos csak a bunkó válasz volt a hatásos. Szóval egy idő után én már azt válaszoltam, “hogy most tényleg arra vagy kiváncsi, hogy védekezunk e szex közben?”
2017. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kimondhatod szó szerint, hogy nem szeretnétek gyereket. Aztán foglalkozz a munkáddal.Úgyis lekopnak, ha látják, hogy nem figyelsz rájuk.
2017. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
A "közöd?" tényleg frappáns, egyszerű, rövid, de velős. :D
2017. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
"Szerelemből házasodtunk, nem a CSOK-ra pályázunk."
2017. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a sokadik zaklatásra simán visszakérdeztem, hogy mikor szopta le utoljára a férjét?


Kb. ugyanannyi köze van az én terhességi terveimhez, mint nekem az ő házaséletéhez.

2017. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!