Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire akadnátok ki? Én...

Mennyire akadnátok ki? Én dühöngök egyelőre.

Figyelt kérdés

Dolgoztam, mama vigyázott a gyerekekre. Kiderült, míg a kicsi (mindjárt két éves) aludt, a nagyot aki 7 betette a tv elé és ő meg szépen elsétált a boltba. Olyan negyed óra -20 perc.

Soha életemben nem csináltam ilyet, pedig voltam már gondba ezerrel. De sose mentem el a háztól.


2017. okt. 21. 22:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
25%

Mostanában gyakran történnek balesetek


mert mostanában nem divat nevelni a gyereket... tutujgatni 15 éves koráig, burokban élni vele, az megy. Egy hét évesnek már az se jelenthetne problémát, ha a nagyi őt küldené le a 100 méterre levő kisboltba...

2017. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

A 7 évesem teljesen önálló. Egyedül is elmegy boltba, nem is közvetlen miatt aggódok. A 2 évesem extra aktív gyerek. Bármit megmászik, bárhonnan leesik, mindent kipróbál. Mondhatjátok, hogy neveletlen! Nem aludhat sima ágyban, mert éjjel a kanapé tetejéről szedtem le, stb. Viszont a 7 évesem nem tudna mit kezdeni, ha felébredne és üvöltene. Neadjisten kimászna az ágyból!!!!!

Egyébként érdekesek a válaszok, most visszakerestem egy régebbi kérdést, amire anno én is válaszoltam, hát mit ne mondjak, érdekes, hogy akkor miket válaszoltak és most miket válaszolnak. Ráadásul a Kistarcsán kiesett kislány cikkeinél is érdekesek voltak a reakciók. Ki érti az embereket...

Ha baj történik a szülő felelőtlen és megvan kövezve, ha a szülő valamin felhúzza magát, akkor a szülő nem neveli a gyereket, túlfélti.

Itt a kérdés amire én is írtam. Mert akár én is írhattam volna https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2017. okt. 22. 15:06
 23/26 anonim ***** válasza:
91%
Az ottani kérdésre válaszolóknak van igazuk. Ekkora gyereket nem hagyunk egyedül semmi esetre sem, fél pillanat alatt is megtörténhet a baj. Nem értem, miért nem akkor ment le boltba, mikor felébredt a 2 éves és elmehettek volna együtt.
2017. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
69%

9-es, én bizony ráütöttem a SAJÁT gyerekem szájára, mikor ötödszöri szólás után is belém harapott.


Kérdező: ez gáz, én elmondanám neki a véleményem, továbbá, hogy nem kell segítenie, megoldom.

Már nem azért, de ha bármi gáz van - nem kell, náluk, elég ha a szomszéd gyújtja magára a házat (nálunk volt rá példa), mit csinál a nagy?

2017. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
nem duhongenek. en szamtalanszor egyedul hagytam akar par honaposan is a kisagyban amig aludt es elmentem a boltba. kesobb tobb orara is amikor mar 6 eves volt mert ugy dolgoztam hogy 2 oraval elobb indultam mint ahogy a ferjem hazaert. engem is hagytak egyedul mar 8 eves koromtol mert a nagyim aki nevelt delutan dolgozott este 10 ig. nem kell ugyet csinalni belole.
2017. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"en szamtalanszor egyedul hagytam akar par honaposan is a kisagyban amig aludt es elmentem a boltba"


Ezzel nem dicsekednék. Kíváncsi vagyok, mennyire lettél volna vidám, ha negyed óra múlva arra mész haza, hogy ég a ház...

2017. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!