Melyik név legyen?

Figyelt kérdés
Tegnap este feltettem egy kérdést, melyet rosszul fogalmaztam meg, ráadásul mindenki rondának találta a neveket amelyeket írtam. Tehát, Fehérvári családnévhez kellene találnunk valamilyen különleges, szép magyar lánynevet.
2017. okt. 21. 23:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%
Eddig egyedül egy ember írt magyar neveket. Pl. a Dorottya, Johanna és főleg nem az első válaszoló nevei NEM magyar nevek. Hihetetlen ez az értelmi szint, szövegértés. Nem is csodálom, hogy ott tart az ország, ahol.
2017. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
A Kata sem magyar, hanem görög.
2017. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Kiara se kevésbé romás mint a Dzsesszika:-D


Amúgy meg a ti neveitek közül a Kolett kivételével bármelyik jó.

2017. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Rövidet adnék.

Fehérvári Zoé

Fehérvári Blanka

Fehérvári Hanga

Fehérvári Dorka

Fehérvári Dorina

Fehérvári Kinga

2017. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Fehérvári Hermina

Fehérvári Marianna

Fehérvári Liza

Fehérvári Daniella

Fehérvári Esztella

Fehérvári Heléna

Fehérvári Janina

Fehérvári Regina

2017. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Csilla, Emese, Dalma, Kincső, Lilla, Gyöngyi, Tünde. (valóban magyar nevek és jól hangzik velük )

Amik még illenek hozzá : Kinga, Dóra, Linda, Dorka, Csenge, Nóra, Anett, Zsanett, Kitti, Bella, Aliz, Adél, Leila, Noémi, Petra, Eszter...

2017. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Fehérvári Annamária? Fehérvári Ágnes? Szerintem ezek borzalmas nevek, 60 év körüli, túlsúlyos nyugdíjasok jutnak eszembe, akik egész nap morognak az alkoholista férjeikkel a politikáról. Még szerencse, hogy én nagyrészt germán származású vagyok és a neveim is olyanok, mert ilyen nevekkel már lehet inkább fejbelőttem volna magam."


Na, a germán felsőbbrendű tudat megérkezett...


Amúgy ha nem tűnt volna fel, ez egy totál szubjektív kérdés. Számomra az Annamária az egyik legszebb név. Ha neked egy 60 éves nyanya ugrik be, akkor sajnállak.


11-es: Nekem pl. az ilyen nevek, hogy Johanna, Katalin, Bernadett, Ágnes, Anna már magyar névnek számít. De nyilván nem magyar eredetűek. De ha valakinek csak a Szellő meg a Szüllevő a magyar név, akkor ám legyen, de a többség szerintem nem így gondolja.

2017. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Dorina
2017. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

A Kiara nem cigányos, hanem olasz :D Ahogy a Bianka is.

Egyébként köszi a válaszokat!

2017. okt. 22. 21:55
 20/23 anonim ***** válasza:
Kérdező a Ciara az Olasz. A Kiara simán cigányos... Ez olyan mint a Jessica amerikai. A Dzsesszika cigányos.
2017. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!