Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyermekes családok, a...

Többgyermekes családok, a véleményetekre lennék kiváncsi, kinél hogy működik?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: 3 gyerekem van és napi szinten több órát töltök házimunkával, értsd 2-3 óra biztosan. (ebben minden benne van: főzés, mosogatás, mosás, hajtogatás, takarítás, pakolászás stb.) Én ezt nagyon soknak érzem, nálatok mennyi a házimunkával tölött idő? Egy általános rendezettség és tisztaság van itthon, de nem patika. Főzni nagyjából mindennap főzök, de ha úgy alakul nem vetjük meg az egyszerűbb meleg vagy akár hideg vacsikat sem.

2017. okt. 25. 14:10
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék kötekedni, de nekem az nem minősül tartalmas időtöltésnek, hogy az ovis pajtikkal játszozunk, mivel akkor általában nem velem van a gyerek, hanem a kis barátokkal.

A másik, hogy nálunk nincs már este tv nézés, így ez egyből kiesik, mint házimunkára alkalmas iső, de a többivel nagyjából egyetértek. Mi is hamar altatunk, így ott nyerünk valamennyi időt. A véleményem az, h nem kell természtesen patikarendnek lenni, de a gyerekeknek is jó, ha minél előbb megtanulják, hogy az alapvető tisztaságot és rendet fent kell tartani, tehát előbb a kötelesség aztán a szórakozás.

2017. nov. 1. 20:59
 22/23 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is foglalkoztat....mindig a nőkre hárul a nagyobb melo.Nálunk rend van,de nagyon ki is vagyok.Ha délutános vagyok már 10:45 kor indulok otthonrol és majdnem este 10 mire haza érek.Szóval nem sok mindent tudok csinálni.Elmosogatok,gyorsan felporszívózok,de az utobbit nem minden nap.Hetente wc,fürdő,portalanítás.Megfőzök,azt is kb 2-3 naponta.És úgy érzem hogy az összes hócipőm tele van.Nagyon fárasztó a napi 9 órás melo melett +utazás rendet tartani.Sokszor ki is vagyok bukva.Ez a nők sorsa...rabszolgák vagyunk.
2017. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:jaa és 17 éves a fiam és nem lakunk hu de nagy lakásba.
2017. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!