Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A volt férjem (gyerek apja)...

A volt férjem (gyerek apja) miért sajnál minden pénzt a gyerektől?

Figyelt kérdés
Hogy képes egy apa inkább az új nője gyerekeire költeni a sajátja helyett? Leszögezném hogy van pénzem, nem ezzel van a baj. Hanem hogy van 300-350e ft-os bevétele (feketén), ad 20e ft gyerektartást. Ezen kívül semmit nem vesz a gyereknek. Semmi nagyobb kiadásba nem száál bele, arra hivatkozva, hogy nekem úgyis van félretett pénzem. Megveszem a gyerekemenek, de mégis fáj, hogy ő erre nem képes. Nem nekem venné, hanem a sajátjának! Miközben összejött egy 2gyerekes nővel, őket meg eltartja, és azt mondja nem marad pénze. Valaki miért lesz ilyen?
2017. okt. 27. 08:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy fa.aszkalap.
2017. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem azért, mert a gyerekek közt nem tesz különbséget. Gondolom a nőjének nincs annyi pénze, mint neked, 2 gyerekre sokkal több kell, ezért nélkülöznek valamit néha, még te az ő gyerekét nagyon jól tartod.


A szerelme csóró gyerekeinek adjon e vagy az ő dúskálójának. Hát nem nehéz a választás..


Szépen ítéljék meg a magasabb gytt, nem a te pénzedből kellene jólélnetek, te már természetben bőven eleget adsz.


A nő 2 gyerekének az életvitelét meg fizesse a gyerekei apja, ne az új pár.

2017. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A nőnek is van pénze, csak ő azt félre teszi, spórol, az exemmel fizettet mindent.

Magasabb gyerektartást nem kapok, mert nem hivatalosan keres ennyit. Ez sem véletlen.

Nem dúskál az én gyerekem, de próbálok neki megadni mindent, amire szüksége van, inkább magamtól veszem el.

2017. okt. 27. 08:52
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezt tőle kellene megkérdezni.Mindenesetre egy barom lehet.
2017. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ja, és pont h a nő gyerekei nem nélkülöznek semmit, mert mert minden földi jót megvetet nekik.

És mivel én szólok, h hahó van saját gyereked is, én vagyok a sz.r alak

2017. okt. 27. 08:54
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
ha tudod, hogy hol melózik feketén, nyomd fel a NAV-nál.
2017. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
attól nem lesz több gy-t, ráadásul még kevesebbet fog fizetni, merthát ugye megbüntetik, fizetnie kell, és kin fogja bespórolni? rajtam
2017. okt. 27. 09:10
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
eddig se adott kb semmit sem, de majd meglátod az új nő meddig marad vele, ha nincs fizetése, sőt tartozása van...
2017. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

nincs tartozása, teszi félre a pénzét,

vele marad, mert még egy ilyen h.lyét nem talál

ja, és nemsokára lesz közös gyerek is

2017. okt. 27. 09:26
 10/17 A kérdező kommentje:

és a legnagyobb örömük, h engem piszkálhatnak

néha olyan jó lenne a sok bántásból visszaadni egy kicsit..

de igazán felfogni sem tudom h lehet ilyenek az emberek

2017. okt. 27. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!