Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Értlemileg -fizikailag kicsit...

Értlemileg -fizikailag kicsit visszanaradt kétévesemre barátnőm folyton rászól, ez normális?

Figyelt kérdés

Ha eljön, de folyton "neveli" olyankor. Engem zavar. Én is nevelem, de azért mert sikít egyet ben fogom sarokba zavarni. Ugye én tudom honnan jöttünk ls hol tartunk, hatalmas előrelépés. Ő pedig az átlaghoz, vagyis a sajátjaihoz méri gondolom. most türelmetlen volt és ordított a szekrénynél (keksz kellett neki), rászóltam, hogy csillapítsam és , hogy adok, ha megnyugszik. (próbálom a helyes útra terelni, csak nem tudni mennyit fog fel belőle). Barátnőm rászólt és engem is méregetve (hogy sz@rul csinálom) okít, hogy bizony ott a járóka, be kell oda tennem. ez nem is zavar, inkább az zavar, hogy rá is rászól. Hisz én sem engedek semmi kellemetlen dolgot, tehát nem veszélyes gyerek senkire, de vannak dolgai, azt pedig igyekszem terelgetni.,

Ti mit csinálnátok? Ha mondom neki ne szóljon rá, akkor tuti megharagszik. Ha nem szólok engem zavar. Már nem is örülök annyira ha találkozunk.


2017. okt. 30. 09:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
65%
Más gyerekére / szüleire / párjára / kutyájára stb. nem szólunk rá! Legfeljebb szólunk NEKI, hogy szóljon rá, ha már nagyon idegesít!
2017. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!