Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Foszforeszkáló ruha lehet...

Foszforeszkáló ruha lehet egészségre veszélyes?

Figyelt kérdés
5 éves kisfiamnak pár hónapja vettünk a Lidl-ben egy foszforeszkáló pizsamát, azóta is imádja, ez lett a kedvence. Éppen ezért sűrűn van mosva, és úgy 2 hete vettem észre, hogy a ruha (legfőképp a világítós résznél) furcsa hagyma-szerű szagot áraszt. Elkezdtem aggódni, hogy nem lehet, hogy vmi káros anyag? Sajnos a leírása/csomagolása már nincs meg. Szerintetek túlparázom?
2017. nov. 18. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekruhákat szigorúan ellenőrzik minőségi szempontból, a lidl sem kivétel. Nem hiszem, hogy gond lesz belőle.

A gyakori mosás semmiképp sem tesz jót neki, nincs a mostaninál kímélőbb program? Címke szerint mosod? Én 30 foknál többre nem dobnék be egy ilyet pl.

2017. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató választ!
2017. nov. 20. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!