Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány hetes/hónapos terhesek...

Hány hetes/hónapos terhesek voltatok amikor már biztosak voltatok benne hogy mi lesz a babátok neve?

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Mi sokáig gondolkoztunk, kb a 37. hétre döntöttük el :)
2017. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól biztos volt a neve,hogy kiderült a neme a 24. héten.A férjemmel már akkor eldöntöttük a neveket,mikor még csak terveztük a babát.Nem is változtattunk rajta.
2017. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
20 hetesen kb miután megtudtuk hogy kisfiú. Annyira lányt szerettem volna hogy addig fiúnevünk sem volt, de azonnal találtunk olyat ami mindkettőnknek tetszett. Most 10 hetes vagyok, fiúnévből kettő is van már.
2017. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
24 hetes voltam. Mikor meg nem tudtuk a nemet volt 2 fiú és 2 lány nevünk. Mikor megtudtuk, hogy kisfiú, rájöttünk, hogy a választott nevek valahogy nem passzolnak, így a befutó egy harmadik név lett.
2017. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

3évvel a megfoganása előtt már kiválasztottuk a neveket csak a neme volt kérdéses. 19hetesen mondták, h mintha fiú lenne, 26hetesen lett 100%.

Most 17hetes vagyok az ikreimmel, az egyik biztosan fiú,(volt dns vizsgálat), nincs még ötlet. 2hét múlva megyek uhra, utána elkezdünk ötletelni.

2017. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Már terhesség előtt neg volt a fiú és a lány név is. 16 hetesen derült ki, hogy szerencsére fiú.
2017. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mínusz sok év.

Már tinikoromban megvolt a 2 favorit fiúnevem. AMikor férjhez mentem, az egyik kiesett, mert nem ment a vezetéknévhez.

A másik lett a fiunk. (teljesen normális név, így a férjem is elfogadta)

Ha lány lett volna, akkor a férjemre bízom a név választást. 29 évesen szültem.

2017. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Egy lánynevünk volt már évekkel a megfoganása előtt. Egyszer valami más okból lapozgattuk a naptárat, és tök egyszerre ráböktünk, hogy ez milyen szép. Innentől elég nyilvánvaló volt, higy ha lányunk lesz, az lesz a neve. Mikor terhes lettem, fiúnevet nagyon próbáltunk találni, de 16 hét alatt odáig jutottunk, hogy van pár, ami úgy elmegy, de igazán egyik se tetszett. Aztán 16 hetesen megmondták, hogy kislány, úgyhogy probléma megoldva :D fiúnév azóta sincs, ha esetleg lesz még egy gyerek, majd újra gondolkodunk rajta.
2017. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A lánynevünk a megfoganása előtt 7 évvel megvolt. A fiún azonnal elkezdtünk agyalni, ahogy kiderült, hogy babát várunk, a 10. hét környékére sikerült találni egyet, ami mindkettőnknek tetszett. :)
2017. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi már a fogantatás előtt kiválasztottuk a neveket de aztán később meggondoltuk magunkat. Most úgy állunk, hogy névtelen lesz a kisbabánk mert egyszerűen nem bírunk megegyezni, már kihívásokat játszunk, hogy aki nyer annak a neve a befutó. :D
2017. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!