Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a baba fészekről...

Mit gondoltok a baba fészekről? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Terhességem 25-ik hetében,már be akarjuk szerezni a szükséges dolgokat pl.kiságy,pelenka,kispléd stb... A baba fészken gondolkodom hogy erdemes-e megvenni.

Ja és mit gondoltok a György névről, ugyanis páromat úgy hivják,és a babócának is azt tervezzük,hogy az apuka nevét kapja.


2017. nov. 25. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Én nem adnék ki rá annyi pénzt. Meg tudod csinálni összetekert takaróból, amit több helyen összekötözöl szalaggal (szorosan). Vagy magad megvarrod/varratod az anyagot, és kitömöd.
2017. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Igen, nagyon jó, jofogáson vettem 5 ezerért, új, tökéletesen működik, szépek a minták is.
2017. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1-es koszonom válaszod :)

2-es! A baba is jól érzi magát benne?

2017. nov. 25. 14:16
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem jó dolog, bár nekünk nem volt. Viszont tényleg kell a kismókusoknak a fészek. Az én kisfiam az első időkben mindig egy is plédből összerakott fészekben durmolt nagyokat. Viszont mindig figyeltem, aggódtam, hogy magárra húzza. Ez a baba fészek pedig jó, mert nem tud belefulladni. Én lehet, hogy megvenném második gyereknek. A György név ma nem divatos, szerintem teljesen vállalható egyébként, nem sok névrokona lesz majd az oviban és suliban.
2017. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Nem tűnik rossz ötletnek a babafészek, bár nekünk nem volt.

Én a szoptatós párnámból csináltam anno "fészket" a babámnak. Nem a kifli alakú párnára gondolok, hanem arra, ami egészen hosszú és szabadon lehet "hajtogatni"

(mondjuk szoptatásra nekem pont baromi kényelmetlen volt, de aludni imádtam vele az utolsó trimeszterben, illetve később a fentiek szerint használtam)


Én abszolút nem vagyok híve az "adjuk a szülők nevét a gyereknek"-mozgalomnak (személyes okokból sem...), de alapjáraton szerintem nem rossz név a György.

2017. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Fulladásveszélyes. USA-ban már nem. is ajánlják, ide meg csak most jött be. Vicces.
2017. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
A babafészek nem fulladásveszélyes, az ilyen-olyan odakanyaritott szopipárnák, takarók viszont azok. A baba szeret benne lenni, de már viszonylag nagy, szerintem kb. fél éves korig lehet igazán jól használni, nekem azért kellett, mert folyton féltem, hogy ráfekszek, kigurul ilyesmi.
2017. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7-es, de az: [link]
2017. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia :) én nem tudok segiteni a témában, viszont a György név nekem nagyon tetszik :) végre nem a hatezredik bence vagy levente vagy máté.
2017. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8 mindenre fogsz cikket találni, hogy milyen veszélyes a babára, emiatt nem vettem rácsvédöt hónapokig, hanem hagytam, hogy beverje a kis fejét, hülyeség volt. Ugyanakkor láttam olyan rácsvédöt, ami veszélyesnek tűnt és olyan babafészket is, nem azt kell megvenni
2017. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!